Künye

BiEstetik.com Künye

Genel Yayın Yönetmeni: Emre Kılıç – emre.kilic@biestetik.com
Yazı İşleri Müdürü: Onur Çelik – onur.celik@biestetik.com
Görsel Koordinatör: Evren Türkgeldi – evren.turkgeldi@biestetik.com
Reklam Yayın Direktörü: Erman Aydın – erman.aydin@biestetik.com
Hukuk Danışmanı: Av. Sinan Belde – av.sinan.belde@biestetik.com

————–

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

Biestetik.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Biestetik.com ‘a aittir. Biestetik.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Bunlar Biestetik.com ‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Biestetik.com ‘daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Biestetik.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Biestetik.com . However, sometimes Biestetik.com uses third parties to process your information. Biestetik.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and Biestetik.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with Biestetik.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Biestetik .com and its services. When you use Biestetik.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Biestetik.com cookies section of our full Privacy Policy.

Sitemizde yayınlanan haberlerde tarafsızlık ve objektiflik ilkemizdir. Yine de haber ve yazılarda telif ya da hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletisim sayfası üzerinden iletişime geçiniz.