Memelerimi Nasıl Büyütürüm ?

Küçük göğüslü bayanların en çok merak ettiği konu ”göğüslerimi doğal yollarla nasıl büyütürüm” olmalıdır. Her kadın dolgun ve dik göğüslere sahip olmak ister fakat bir çok bayan estetik operasyon geçirmekten korkar yada maddi durumları estetik yaptırmaya elverişli değildir. Bu bağlamda doğal ve bitkisel göğüs büyütme yöntemi arayışına girerler.

Göğüslerin küçük olmasının asıl sebebi östrojen hormonunun eksikliğidir. Östrojen hormonu halk arasında kadınlık hormonu olarakta bilinir. Bu hormon bayanların genç kızlık evresinden kadınlığa geçmesini sağlar. Adet görmeden tutunda göğüslerin büyümesine kadar birçok kadınsal değişim bu hormonla meydana gelir. Bu hormonun eksikliği memelerin küçük kalmasına sebep olabilir.

Göğüslerim çok küçük nasıl büyütebilirim

Göğüslerim çok küçük nasıl büyütebilirim diye merak ediyorsanız birkaç çözüm mevcuttur. Bunlar ;

Bunları açıklayacak olursak ;

Silikon ile göğüs büyütme yöntemi cerrahi operasyon gerektirir, meme altından iç kısma koyulan silikon madde ile göğüslerin daha büyük görünmesi sağlanır.

Meme dolgusu ise enjektör yardımıyla Hyalüronik asitin veya farklı dolgu maddelerinin meme içerisine enjekte edilmesiyle göğüsler büyütülür. Kalıcı, yarı kalıcı ve geçici dolgu maddeleri bulunmaktadır. Kişinin isteğine göre dolgunun süresi ayarlanabilmektedir.

Doğal göğüs büyütme

Doğal göğüs büyütme metodları ise en merak ettiğiniz konudur. En güzel yanı ücretsiz ve bitkisel bir çözüm olmasıdır. Peki göğüsleri büyütmek için neler yapabiliriz.

Östrojen hormonunun besinlerle arttırılması yoluyla göğüslerin büyümesini sağlayabilirsiniz. Östrojen hormonunu tetikleyen bitkilerden bazıları : Soya fasulyesi, ayçekirdeği, keten tohumu, ada çayı, soya lorudur. Bu besinler östrojen deposu olduğu için göğüslerinizin 2 beden büyümesine yardımcı olabilir.

Göğüs büyütme masajı

Masaj ile göğüs büyütme

Göğüslerinizi dipten uca doğru, eller arasına sıkıştırarak veya dairesel hareketlerle memenin geneline masaj yaparak göğüslerinizin daha dik ve dolgun olmasını sağlayabilirsiniz. Masaj ile göğüsler büyür mü demeyin, sabah ve akşam düzenli olarak yapılan masaj göğüslerinizin daha diri olmasının yanında büyümesinide sağlar.

Göğüs Dikleştirme

Göğüs Dikleştirme

Sarkmış göğüslü bayanların en büyük derdi memelerini nasıl dikleştirebileceğidir. Meme bölgesini saran derinin sarmasından kaynaklı göğüsler estetik görünümünü ve dikliğini yitirir. Bunun en pratik çözümü göğüs dolgusu yaptırmaktır. Göğüs dolgusu yapılan memeler daha dik ve büyük görünür aynı zamanda dolgu malzemesini kalıcı seçerseniz memeleriniz uzun süre formunu kaybetmez. Basit meme büyütme ve dikleştirme yöntemi olan dolgu uygulaması uzun vadede sizin için çözüm olabilir. Göğüs dolgusu fiyatları zannettiğiniz kadar astronomik değildir, birçok farklı göğüs büyütme yönteminin olması nedeniyle ve estetik alanındaki gelişmelerin hızlanmasıyla fiyatlar oldukça ucuzlamıştır. Yapılacak işlemin detayına göre, örneğin geçici dolgu, kalıcı dolgu veya dolgu malzemesinin ne kadar kullanılacağı fiyatı etkilemektedir. Alanında uzman bir göğüs dolgusu yapan doktorlar ile görüşerek fiyat alabilirsiniz.

Genç yaşta küçük göğüslü kalmanın yada yaşlandıkça göğüslerinizin sarkması artık sorun olmaktan çıkıyor, estetik operasyonlardan yada dolgu uygulamalarından hoşlanmıyorsanız yukarıda belirttiğimiz masaj ile göğüslerinizin daha diri olmasını sağlayabilirsiniz veya aşağıda vereceğimiz göğüs büyütme kürü ile kısa sürede daha büyük göğüslere sahip olabilirsiniz.

Göğüs büyütme kürü

Göğüs büyütme kürü

  1. Şerbetçi otu ve melek otu (Bir tutam)
  2. Çemen tohumu (1 tatlı kaşığı)
  • 2 Adet hurma (günlük)

Hazırlanışı : Serbetçi otu, çemen tohumu ve melek otunu karıştırdıktan sonra demleyin.

Yemeklerden sonra 1 çay bardağı için ve günde 2 adet hurma yiyin. Her akşam göğüslerinize elma sirkesi veya elma suyu ile 30 dakika masaj yapın.

Düzenli olarak 1 ay uygulanan bu işlem sayesinde göğüslerinizin büyüdüğünü fark edeceksiniz.

Seksi meme

Erkek gözüyle dik ve büyük göğüsler

Erkekler birlikte olduğu bayanın büyük ve dik göğüslü olmasını ister. Büyük göğüslü bayanlar daha dikkat çekici ve alımlı olmaktadır. Erkekler her ne kadar göğüsleri sorun etmiyor gibi görünse de büyük göğüslü kızlarla yada kadınlarla birlikte olmayı isterler. Nezaketen size söylediği sözlere aldanmayın bayanlar 🙂

Sarkık ve küçük göğüsler estetik görünüm açısından iticidir, kocanızın yada sevgilinizin size olan cinsel isteği kırılabilir. Büyük göğüslü kadınların seks yaparken daha ateşli zaman geçirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Erkekler cinsel birleşmede partnerinin dişiliğinden etkilenir ve daha uzun süre cinsel birliktelik gerçekleşir. Bu yüzden göğüsler önemlidir.

Merak ettiğiniz konularda konuya yorum yaparsanız sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Sitemizdeki göğüs estetiği konularını detaylı inceleyerek daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın