Aquafilling Yöntemi İle Ameliyatsız Popo Büyütme Estetiği

Herkes vücudunda bıçak yarası olmadan bazı yerlerinin değişmesini ister. Bu durumda yapılacak yöntemler bellidir. Ameliyatsız, bıçaksız estetik yöntemleri. Modern tıp ameliyatsız kalça dikleştirme yöntemi olarak aquafilling yöntemini geliştirdi. Peki, nedir aquafilling popo kaldırma estetiği ve nasıl uygulanır?

Aquafilling ile Popo Kaldırma ve Büyütme

Aquafilling ile popo kaldırma yöntemi ameliyatsız bir işlemdir. Aquafilling bir sıvı dolgu maddesidir. Su bazlı olma özelliğinden dolayı vücut yapısına çok çabuk uyum sağlayan bir yapıya sahiptir. Kullanım şekli oldukça basittir ve işlem süresi en fazla kırk kırk beş dakika kadardır.

İşlem sonrasında hasta isterse hemen normal hayatına dönüş yapabilir. Yöntemin özelliği bakımından spinal veya lokal anestezi gereklidir. Bu durumda operasyonu yapması gereken bir estetik veya plastik cerrahi doktorudur. Söz konusu anestezi olduğu için konu şakaya, ihmale gelmez.

Aquafilling Uygulaması Nasıl Yapılır?

Aquafilling uygulaması yaptırmak isteyenler öncelikle muayeneye gitmeliler ve işlemi yaptırmak istedikleri doktoru seçmeliler. Bu tür operasyonlar genellikle özel kliniklerde gerçekleştirildiği için kliniğinizi dikkatli seçiniz.

Ucuzuna değil temizine ve güvenlisine bakınız. Doktorunuz ile birlikte kalçalarınızın durumu hakkında bir ortak noktaya varacak şekilde konuşmalısınız. Daha sonra doktorunuz işlem yapılacak bölgeleri size bilgisayar üzerinden çizerek gösterecektir. Sonra işlem bittikten sonra kalçalarınızın nasıl görüneceğini gösterecektir.

Aquafilling Uygulama

Aquafilling uygulama yöntemi enjeksiyondur. Yani liposuchion gibi enjeksiyon kullanılarak yapılan bir tedavi yöntemidir. Tek fark burada vücuttan bir şey çekmeyecek, aksine vücuda dolgu maddesi enjekte edecek. Daha önce hasta ile belirlenen bölgelere dolgu maddesi enjekte edebilmek için öncelikle anesteziye gerek vardır. Enjeksiyon anında hasta acı duymasın diye.

Sonra su bazlı doku maddesi aquafilling poponun belirli bölgelerine yavaşça enjekte edilir. Enjeksiyon sonrasında hasta isterse hemen ayağa kalkabilir ama isterse anestezinin etkisinden kurtulmayı da bekleyebilir.

Herhangi bir İz Kalır mı?

Aquafilling kalça büyütme işleminden sonra vücutta herhangi bir iz kalmaz. Çünkü bıçak yarası açılmaz. Sadece enjeksiyon izleri vardır, onlar da zaman içinde kaybolur. Aquafilling yönteminin etkisi 5-8 senedir.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

2 Yorum

  1. Esin Reply

    Ameliyatsız popo dolgusu İstanbul anadolu yakasında en uygun fiyata nerde yaptırabiliriz

  2. Şenol uysal Reply

    Ameliyatsız popo dolgusu yaptırmak istiyorum ben de. Aquafilling zararı var mı?

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın