Göğüs Dolgusu Yaptıranlar ve Yorumları

Silikon protezlerden çekinenler ve bir iki bedenlik meme büyütmek isteyenler için göğüs dolgusu, son yıllarda iyice popüler hale geldi.

Özellikle aquafilling, birçok kadını ameliyat masasına yatmaktan kurtaran bir çözüm oldu. Tabi bu uygulamayı yaptırmak da kolay karar verilen bir durum değil ve kadınlar daha önce göğüs dolgusu yaptırmış kişilerden yorum almak, hatta göğüslerin öncesi ve sonrası görüntülerini incelemek istiyorlar. Böyle durumlar için, hekimin sınırlı portföyü yeterli gelmediğinde ve hastalarla iletişim kurmak mümkün olmadığında, internet siteleri devreye giriyor.

Özellikle forum siteleri ve kadınların çok fazla ziyaret ettiği sitelerde, daha önce göğüs dolgusu yaptıranlar ve yorumları konusunda bilgi arayışına giriliyor ve gerçek hastalar, memnuniyetsizliklerini ya da memnuniyetini bildiriyor.

Göğüs Dolgusunun Riskleri Var Mı

Hasta Yorumları Neden Önemli?

Hasta yorumları, göğüs dolgusu yaptıranlar için oldukça önemlidir. Çünkü bu operasyonun çok fazla yan etkisi olmasa da, yüksek bir maliyeti gözden çıkarmayı gerektirir.

Hastaların daha önce deneyim sahibi olan kişilerden yorum almaları, sağlıklı bir karar vermek için oldukça önemlidir. Ameliyattan önce ve sonra yapılması gerekenlerin, operasyonların kalıcılık süresinin en iyi şekilde öğrenilmesi gerçek bir hasta tarafından yorumlanmasına bağlıdır.

Göğüs Dolgusunun Riskleri Var Mı?

Bazı hekimler göğüs dolgusunun riskli ve sağlıksız olduğunu bildirmektedir. Daha önce, ilk uygulanan silikonlar için kullanılan dolgu maddelerinin göğüs şekline zarar vermesi ve vücutta yabancı madde girişine neden olması bu fikrin yeni nesil dolgular için de geçerli olduğunu düşündürtmüştür.

Bazı hekimler içinse, vücutta kendiliğinden eriyen bu maddelerin hiçbir zararları yoktur. Birbirinden farklı seçeneklerle yararlanabileceğiniz göğüs dolgusu seçenekleri hakkında hekiminizin bilgilendirmesi dışında, siz de araştırma yapabilirsiniz.

Göğüs Dolgusu Fiyatları

Göğüs dolgusu fiyatları için, yüksektir diyebiliriz. Çünkü sürekli tekrarlanması gerektiğini hesap ederseniz, silikon protezlerden yararlanabilirsiniz.

Göğüs dolgusu yaptırmak için gerekli olan her konuda bilgi edindikten sonra, ihtiyacınız olan uygulama için doktorunuzla görüştüğünüzde, size ücret konusunda bilgi verilecektir. Özellikle ihtiyacınız olan miktar arttıkça, ödemeniz gereken ücret de artacaktır.

Ortalama olarak 5 bin lira civarında olan aquafilling uygulaması, 8 yıla kadar bir süre kalıcılık göstermektedir.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın