Somon DNA (Gençlik Aşısı) Tedavisi

Somon DNA (Gençlik Aşısı) Tedavisi Nedir?

Ciltler zaman içerisinde gerek duman, gerek is gerek düzensiz beslenmeye bağlı cildin kalitesinde ciddi bir düşüş gözlemlenebilmektedir. Bu bakımdan da psikolojik yönden sorun yaşamanız muhtemel bir sonuç olarak kendini gösterecektir. Cilt bu faktörlere bağlı olarak daha mat, pürüzlü bir yapıda bulunacağından kişi için de hem sağlık hem de psikolojik yönden zarar verebilecek bir niteliğe sahip olacaktır. Bu durumların giderilebilmesi için en güvenilir yöntemlerden birisi de Somon DNA Tedavisidir. Bu tedavi cildin yenilenmesi aynı zamanda da cildin eski canlılığına kavuşması için gerçekleştirilen bir tedavi olarak bilinmektedir. Somon DNA Tedavisi 30-35 dakika arasında değişiklik gösteren aynı zamanda da küçük iğneli medikal cihazlar ile cildin altına enjeksiyon işlemi gerçekleştirilir. Bu işlemin gerçekleştirilmesi fazlası ile kısa süreli bir işlem olması sebebi ile de tercih edilen yöntemler arasında yer almayı başarmıştır.

Somon DNA Yaptıranların Yorumları

 • Hatice Ertürk – 43 

Yaşımın ilerlemesinden dolayı gözümün etrafındaki çizgiler artık iyice artmaya başlamıştı. Ayrıca cildimin kuruması ve yıpranması iyice sinirimi bozar olmuştu. Uzun süre yaptığım araştırmalar sonucu bir klinikte somon dna tedavisi uygulatmaya başladım ve çok kısa bir süre sonra çizgiler azaldı ve kuruyan cildimin nefes almaya başladığını hissettim. Yaptırmayı düşünen herkese somon dna öneriyorum.

 • Cemre Kurak – 36

Genetik olarak ailemizin kadınlarının yüzünde hep kırışıklıklar erken yaşta başlıyordu. Her türlü tedaviyi, kremi denememe rağmen bir türlü sonuç alamadım. ta ki somon dna ile tanışana kadar. hemen etkisini görmeye başladım ve kırışıklıklar günden güne azalmaya başladı. çevremdeki herkes nasıl bu kadar güzel bir cildimin olduğunu sormaya başladı. tabi ki hiç kimseye somon dna yaptırdığımı söylemedim. hepsi kıskançlığından kuduruyor şu an 🙂

 • Sinem A.

İnternette yaptığım uzun çalışmalar sonucu cildimin nasıl pürüzsüz hale getireceğimi buldum. somon dna tedavisi uygulatmadan önce gerçekten çok uzun süre araştırdım. yaptıranların yorumlarını okudum sonunda kendim de yaptırmaya karar verdim. gençlik aşısı tedavisinden sonra herkes 4 – 5 yaş gençleştiğimi söylüyor. herkese tavsiye ederim.

 • Ayşıl Beril C.

Arkadaşımın yaptırdığını duyduktan sonra ben de araştırmaya başladım. Ancak cildim çok değerli olduğu için bir türlü yaptırmaya cesaret edemiyordum. Sonra arkadaşımın cildinin iyice düzelmeye başladığını görünce ben de yaptırmaya karar verdim. keşke bu kadar zaman beklemeseymişim. cildim şu an harikaaa…

 • Merve Şendoğan – 41

Somon dna tedavisini ilk çıktığı zaman hemen denedim. yapmış olduğum iş gereği cildime ve vücuduma çok dikkat etmem gerekiyor. çevremdeki bütün herkese de yaptırmalar konusunda tavsiye verdim. herkes bana dua ediyor. özel olarak soru sormak isteyenler bana mesaj gönderebilirler, memnuniyetle cevaplarım.

 • Şenel Aydın – 49

Ameliyattan çok fazla korktuğum için cildimdeki yıpranmayı engellemek için farklı yöntemler araştırmaya başlamıştım. somon dna, benim gibi ameliyattan korkan kişiler için çok mantıklı. operasyondan 1 hafta 10 gün sonra yaklaşık 3 – 4 yaş gençleştiğimi hissettim. yaptırmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

 • Özge K. – 45

Bu tedaviyi genelde orta yaş üzeri kadınlara öneriyorlarmış. Yoğun araştırmalarım sonucu ve yaptıran kişilerin yorumlarını okumam sonucu nihayet ben de 2 gün önce somon dna yani gençlik aşısını uygulattım. şimdiden cildimin düzelmeye başladığını hissediyorum. belki plasebo etkisi diyenleriniz olacak ama ne bileyim 🙂 zaten doktorum tam etkisini göstermesi için 2 – 3 seans daha gitmem gerektiğini söylüyor.

 • Serpil Camcı

Çok fazla detaya girmek istemiyorum. Zaten araştıranlar nasıl mükemmel bir gençleşme aşısı olduğunu biliyorlardır. Tek söylemek istediğim yaptırmak isteyen düşünmeden yaptırsın. Kesinlikle faydasını göreceksiniz.

Somon DNA (Gençlik Aşısı) Tedavisi Yorumları

Gençlik aşısı olarak da bilinen bu cilt tedavi yöntemi en çok kadınların dikkatini çeken bir tedavi olarak bilinmektedir. Bu bakımdan da ciltlerinin daha iyi bir duruma gelmesi için yaptıran kişiler genel anlamda memnuniyetlerini fazlası ile dile getirmektedir. Öncelikli olarak ciltlerinin daha yumuşak ve parlak görünüme kavuşması ile birlikte pürüzlerin de kısa süre içerisinde gözden kaybolması yaptıran kişilerin en önemli yorumları arasında yer almaktadır. Ciltlerinin daha iyi bir nem dengesinin sağlanması sebebi ile de daha yumuşak bir yapının elde edildiğini gören hastalar da 3 ile 5 seans arasında beklentilerini tam anlamı ile karşılayabildiklerini dile getirmişlerdir. Bunun yanı sıra beklentilerini karşılayan bir diğer unsurun ise kısa süre içerisinde etkili bir sonucun elde edilebilmesi olarak dile getirilmektedir. Doğru doktor ve doğru seans ile başarılı bir cilt tedavisinin tüm olumlu sonuçları elde edilebilmektedir.

Somon DNA (Gençlik Aşısı) Tedavisi Fiyatları

Cildin adeta yeniden doğumuna olanak sağlayan Somon DNA Tedavisi ile birlikte pek çok kişi uygulama sonrasında memnuniyetlerini fazlası ile yüksek bir seviyeye çıkarabilmişlerdir. Ancak başarılı bir sonucun elde edilebilmesi için kaliteli, hijyenik ve güvenilir yerlerde yapılmasında fazlası ile fayda bulunmaktadır. Bunun en temel sebebi ise uzun vadede cildin daha da kötü bir hal almaması için ise güvenilir ortam, uzman kadro oldukça önemlidir. Bu durum da genel olarak tedavinin hangi fiyat aralığında olacağını belirleyen bir faktör olarak bilinmektedir. Buna bağlı olarak;

 • Kullanılacak medikal cihazın kalitesi
 • Doktorun tecrübesi
 • Hastane, poliklinik
 • Enjekte edilecek sıvının kalitesi

Önem taşıyan diğer faktörler arasında bulunmaktadır. Tüm bu faktörlerin de yanı sıra seans sayısı da bu tedavinin fiyat aralığını belirleyen en önemli hususlardan birisi olarak bilinmektedir.  Bu bakımdan da kişiler cilde uygun tedavi yöntemi ile birlikte pürüzsüz, dikkat çekici, ışıldayan ve sağlıklı bir cilde sahip olabilmektesiniz.

Somon DNA’sı fiyatları uygulanacak il, doktor ve hastaneye göre değişmekle birlikte 300 TL ile 1500 TL arasındadır.

Somon DNA (Gençlik Aşısı) Tedavisi Yaptıranlar

Somon DNA Tedavisi ile cilt yenileme operasyonu olması sebebi ile de sadece belli başlı kriter çevresinde, durumu karşılayan kişilere yaptırılan bir tedavi seçeneği olarak bilinmektedir. Bunların başında ise cilt enfeksiyonu kapma meyli olan kişilere uygulanması önerilen bir tedavi olmadığı bilinmektedir. 1 yıla kadar kalıcı niteliğe sahip olan bu tedaviyi yaptıran kişiler 4 ile 6 ay arasında gözle görülür bir değişim olduğunu fark etmektedirler. Bunun yanı sıra yüzeysel lekelerin giderilmesi, gözeneklerin kapanabilmesi gibi avantajları sunması ile de pek çok bu sorunu yaşayan kadınlar tedaviye başvurmakta ve uzman doktorlar tarafından hassas bir tedavi sonrasında ise istedikleri ve hayal ettikleri pürüzsüz bir cilde ulaşmışlardır.

 

Somon DNA Tedavisi yaptıranların yorumlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel yorumlar geldikçe sayfamızda paylaşılacaktır.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

4 Yorum

 1. Sena Durmaz Reply

  somon dnasını ilk duyunca baya araştırdım. ilk başta güvenemedim ancak araştırmalarım sonucu denemek istedim ve çok memnun kaldım. isteyenlere bilgi verebilirim.

 2. bahar selin Reply

  somon dna tedavisi yaptırdım ve sonuçlarından çok memnun kaldım. ama unutmayın yapılan işlemden çok yapan doktor önemli böyle konularda.

 3. sinem demircioğlu Reply

  somon dna en ucuz hangi merkezde yapılıyor;? nedense somon dna fiyatları arasında çok fark var. somon dna tedavisi için en uygun merkezi nasıl bulabilirim?

 4. Ece Reply

  Tedavi fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim?

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın