Dudak Estetiği Yaptıran Ünlüler ve Yorumları

Dudak estetiğinde ünlülerin seçimleri merak konusudur her zaman. Son zamanların estetik ameliyatlarının gözdesi olan dudak estetiği ünlüler tarafından da sıkça tercih ediliyor. Ünlülerin önemli bir kısmı bu estetiği uygulatmış. İşte dudak estetiği yaptıran ünlüler ve haberleri.

Dudak Estetiği Yaptıran Ünlüler ve Yorumları

Kleopatra ismi ile hala anılan, Mısır Kraliçesi dudak estetiğinde ilk sırada akla gelenler arasındadır. Kırmızı parlak canlı dudakları ile insanları kendine hayran bırakan Kleopatra, dudak estetiğinin de ilklerinden. Ayrıca tarih boyunca dudak estetiği yaptıran ilk ünlü isim Kleopatra olarak biliniyor. Bu yönü ile estetik işlemlerinin de anılan ismi…
Ülkemizde ki dudak estetiği yaptıran ünlülerden bazıları;
Demet Şener Kutluay İbrahim Kutluay’ın karısı olan başarılı model, kalın dudak için her zaman estetiği tercih ederim diyerek kalın dudak estetiğini desteklediğini bildirdi.
Ajda Pekkan ismi bu ülkede efsane olmuş durumda. Güzelliği ve ilerleyen yaşına rağmen genç görüntüsü ile bilinen ünlü şarkıcı dudak estetiğinde silikonu tercih eden isimlerden oldu. Sonrasında ise bu silikonu çıkarttığını açıklamıştı.
Deniz Akkaya bir dönemin en çok konuşulan ünlüleri arasındaydı. Akkaya’da yüz bütünlüğü için dudaklarının şeklini değiştiren ünlülerden oldu.
Hande Yener‘de dudaklarını kalınlaştıran silikonlu ünlülerden oldu. Ayrıca diğer estetikleri ile de dikkat çekiyor.
Ebru Şallı’da dudaklarında doku kokteyli uygulatarak farklı seçimi ile dikkat çekiyor. Bir dönem güzelliği dikkat çeken ve haran kitlesi hiç eksilmeyen Şallı, şimdi estetikle güzelliğini koruyor. Dudaklarında ki canlı görüntünün sebebi de tabi ki bu işlemler oldu.
Hande Acar ise dudaklarına enjekte yolu ile dolgu yaptıran ünlülerden oldu. 6 yıl bu işlemi yaptıran Acar, sonrasında ise bu işlemi bıraktı. Şimdi doğallıktan yan olan Acar güçlü dudakları ile dikkat çekiyor.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın