Dudak Dolgusu Fiyatları Nedir?

Dudak Dolgusu Fiyatları Nedir?

Dudak dolgusu diğer yaygın ismi ile dudak dolgunlaştırma işlemleri sayesinde artık sizde harika görünümlü dudaklara sahip olabilirsiniz. Son zamanların en moda estetiklerinden olan ve dudaklarda dolgunluğu sağlayan bu yöntem ile sizde daha güvenli gülümsemelere ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ise kişiden kişiye ve merkezden merkeze farklılık gösterir ortalama rakam vermek yanıltabilir.
Günümüzde neredeyse her gün dudak estetiklerinde ilerlemeler kaydedilmekte, mevcut teknikler geliştirilmektedir. En sık yapılan dudak estetiği işlemi dudak dolgularıdır. Rahat yapılabilirliği sonucunda ki güven bu estetiğin hızla yayılmasına sebep olmuştur.

Dudak Dolgularında Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Bilgiler


Dudak dolgusu için müracaat da bulunan kişilerden gözlemlenen sonuca göre; kişiler kalıcı olmasını arzulamakta ve müracaatlarında en çok bunu vurgulamaktadırlar. Bu yüzden dudak dolgusu işlemlerinde en önemli hususların başında kullanılan malzemeler gelir. Bu işlemi yapan doktorun öneminin yanı sıra bu maddelerin kaliteli olması ile ancak uzun süren ve kalıcı dolgunlaştırılmış dudaklara sahip olabilirsiniz. 3 çeşit dolgulandırma işlemi dikkat çekmektedir. Kalıcı, geçici dolgular ile kalıcı implantlar.
Dudak dolguları kimileri tarafından geçici olarak dolgunlaştırılması istenir bu teknik ile kişiler bir süre dolgun dudaklara sahip olurlar. Bu süre ise yaklaşık bir yılı bulabilmekte bu dolgularda bile hastalar kalıcılığı istemektedirler. 1 yılın aşılması talepleri hep yapılmaktadır. Geçici dolgular lokal anestesi sayesinde ağrısız ve günlük hayattan uzaklaşmadan yapılmaktadır. Dudakta ağrı oluşmaz ve bir süre şişlik normaldir. 10 dan fazla dolgu çeşitleri vardır. Hastanın seçimi için görsel örneklerden faydalanılabilir.
Kalıcı dudak dolguları ise; adı üzerinde dudakta ki son görünümün sürekli olmasını hedefler. Bu dolgu maddeleri ve basit tekniklerle sağlanmaz ve kişinin bu estetik ile kalıcı dolgu talepleri karşılanmaz. Elbette kalıcı dudak estetiği mümkündür ancak bu dudak dolgularının değil dudak estetiği ameliyatlarının konusuna girmektedir.
Kalıcı Dudak İmplantı; Permalip kalıp olarak da adlandırılır, kullanılan kalıp ile yapay olarak doğallık sağlayabilir ve kalıcı dudak görünümüne sahip olabilirsiniz.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın