Mide Botoksu İle Fazla Kilolarınızdan Kurtulabilirsiniz.

mide botoksu

Kilo vermek içinde geliştirilen bir botoks yöntemi olduğunu biliyor muydunuz? 2004 yılı ve sonrasında geliştirilen bu botoks yöntemi sayesinde bir çok deneme yapıldı ve sonuçlar kilo vermede etkileyici. Buna göre mide botoksu ile kilo vermekte mümkün hale geldi. Şimdilerde iyice geliştirilen mide botoksu kısa zamanda yapılabilirliği ve kısa sürede etkisini gösterebileceği için günden güne daha revaç olmaktadır.

Mide Botoksu Ülkemizde de Uygulanıyor…

Ülkemizde de uygulanmaya başlayan mide botoksu, yaklaşık olarak sadece 15 dakika sürmekte. Bu botoks işlemi için hastane de yatma zaruriyeti ve gereksinimi de bulunmuyor. Böylece hemen kişinin işe dönebilme şansının yüksek olması bu botoksu revaç yapan etkenlerden olarak dikkat çekiyor.
Botoks ile sadece kilo vermek hemen başlamaz, bu işlem ile birlikte diyetisyen doktorunuz ve ya botoks doktorunuz size bir beslenme diyeti yazmalı, kişi de bu kapsamda burada ki programa mutlaka uymalıdır. Diyetisyen diyeti ile bu kilo vermek işlemi daha sağlıklı ilerler ve olası tehlikeli durumlara karşı birlikte değerlendirme yapılabilir.
Mide botoksu ile ortalama verilen kilo miktarları da herkesi heyecanlandırmaktadır. Bu kapsamda ülkemizde yapılan botoks uygulamaları sayesinde kişi her ay 2-5 arası kilo verdiği gözlemlenir. Bu kapsamda kişi sadece 4 aylık bir süreçte 20 kiloya kadar fazlalıklarını atabilecektir.
Mide botoksunda başarı oranı ülkemizde de oldukça fazla. Bu kapsamda açıklanan verilere istinaden %75lik başarı oranı mevcut. Botoksun başarılı olması için en önemli konu ise botoksun uygulandığı mide üzerinde ki mevki. Bu mevkinin mide üzerinde tutarlı ve temiz koşullarda uygulanması son derecek etkilidir. Midenin boşalma hızının artırımı ile sağlanan bi kilo verimi ile kişiler hastalanmadan kilo vermek şansını elde ediyorlar. Alerjisi olmayan ve mide problemi yaşamayan herkes bu işlemi yapabilir.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın