Oral Seks Pozisyonları

Oral sekste en sevilen pozisyonlar

“Erkeklerin en sevdiği oral seks pozisyonları, oral seks nasıl yapılır?” hakkında video sitelerinde yeteri kadar içerik bulmanız mümkün olmuyor. Yakında oral seks yapmak isteyen bayanlar için öneriler adlı bir yazımız gelecektir.

Kocama nasıl oral seks yaparım veya sevgilime oral seks yapmak istiyorum gibi düşünceleriniz varsa bu yazımızda pozisyonları bulabilirsiniz.

 

Erkeklerin hoşlandığı oral seks pozisyonları

Kayak stili

Yabancı dilde “ski” diye adlandırılan bu pozisyonda erkek sağ veya sol tarafına doğru yatar. Kadın ise ağzına penisi alabilecek biçimde yüzü erkeğe dönük yatar. Bu oral seks pozisyonunda kadın çok rahatlıkla işini görebilir. Çünkü;

  • Erkek sırt üstü yatarsa kadın bu pozisyonda oral yapmakta zorlanır. Sürekli eğilip kalkması gerektiği için omuzlarda ağrı başlar.
  • Kayak stili pozisyonunda kadın erkeğinin istediği yerine elleyebilir. Hemen ağzının hizasında testis ve bacaklar olduğu için temas etmesi kolaydır.
  • Bu pozisyon sayesinde erkeğin haz aldığı noktalara erişmek kolaydır. Erkek makat bölgesine dokunulmasından hoşlanır. Oral seks yaparken bunu deneyebilirsiniz.

 

kayak stili oral seks pozisyonu - biestetik-com

69 Oral Stili

Oral seks pozisyonlarının en ünlü olanı 69 stilidir. Bu pozisyon sayesinde karşılıklı zevk almak mümkündür. İsmini de bayan ve erkeğin oluşturduğu 69 şeklinden alır.

Eğer erkeğinizin mutlu olmasını ve bu pozisyon için can atmasını istiyorsanız size bir önerim var. Onu üstünüze alın. Siz 69 pozisyonunda altta kalırsanız erkek daha fazla zevk alacaktır. Genellikle bilinen kadının üstte erkeğin altta yaptığı stildir. Fakat her zaman üstteki birey orgazmın doruklarına çıkar.

69 oral seks pozisyonu - biestetik-com

Çılgın 69 Stili

 

İsmini nereden aldığını tam bilmemekle ingilizce ismi crazy 69’dur. Bir önceki 69 stilinden biraz farklıdır ve git gide popüler olan bir stildir. Çılgın 69 oral pozisyonunda erkek bacaklarını yukarıya doğru kaldırır. Erkeğin rahat etmesi için yatağın başına veya duvara yaslaması sağlanabilir.

Çılgın 69 pozisyonunu özel kılan ney?

Erkeğin bacakları yukarıda olduğu zaman kalp seviyesinden yüksekte olduğu için bacaklara kan daha az gidecektir. Tüm kan dolaşımı penise doğru kayacaktır. Böylece sert bir penise oral seks yapabilirsiniz. Hem de erkek bu pozisyon sayesinde mükemmel denecek kadar haz yaşar.

cilgin 69 oral pozisyonu - biestetik-com

Köprü Stili

İsmini yine yapılan pozisyon sayesinde almaktadır. Kadın başını hafif yukarda tutacak şekilde yatağa yatar. Erkek ise yatakta dizlerinin üstüne çökerek penisini bayanın ağız hizasına denk getirecek şekilde bayanın üstüne çıkar. Bayanın ağzı ile erkek arasındaki penis iki kişi arasında köprü vazifesi gördüğü için ismi böyle konulmuştur.

Erkeğin ağzınıza boşalmasından ve penisi komple ağzınıza almaktan hoşlanıyorsanız yapılabilecek pozisyonlardandır. Çünkü erkek bu pozisyonda boşalacağı anda geri çekme işlemi oldukça zordur. Fakat bu pozisyon bayanlar için biraz zordur. Boyun kısmı eğri kaldığı için boyun bölgesinde ağrılar görülebilir. Erkek için ise harika boşalma pozisyonlarından birisidir.

 

 

kopru stili oral seks - biestetik-com

Köle Stili

Kaba tabirle “sakso çekmek” veya “saksafon çekmek” diye tabir edilen oral seksin farklı bir pozisyonundan sizlere bahsetmek istiyorum. Köle pozisyonunda kadın yatağın ucuna yatar ve başını yataktan aşağıya doğru sarkıtır. Erkek de direk gelip bayanın ağzı ile temasa girebilir. Erkeğin anal bölgesine kolay erişim sağlanabildiği için onu çılgın gibi zevke getirebilirsiniz. Ayrıca erkek ters bir şekilde ağzınıza penisi soktuğu için fazlasıyla zevk alacaktır. Fakat yine bu pozisyonlar kadın için oldukça zordur.

sarkarak sakso cekmek - biestetik-com

 

Klasik oral seks

Klasik ve gençlikte herkesin yapmış olabileceği bir oral seks pozisyonudur. Erkek normal olarak ayakta durur. Kadın ise dizlerinin üstüne çömelip penisi ağzına alır. Bu pozisyon erkeği aşırı azdırabileceği için size deep throat (penisi komple köklemek) yapmaya kalkışabilir. Bu da sizi kusturabilir.

Kadın uzun süreli bu stilde durursa bacaklarında uyuşmalar olabilir.

klasik oral seks pozisyonu - biestetik-com

 

 

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın