Kadınları Azdıran Yiyecekler

Bayanlarda cinsel gücü artıran yiyecekler

Bir kadının cinsel arzuları düşük seviyelerde ise cinsel ilişki rezil bir vaziyet alır. Bayanın cinsel isteği düşük ise sadece partnerini tatmin etmek için sevişir. Zamanla cinsel ilişkiyi zevk için değil kendi üstüne düşen bir görev olarak algılar. Durum böyle olunca tarafların mutsuzluğu bir yerde patlak verir. Afrodizyak yiyecekler sayesinde cinsel istek üst seviyelere çıkartılabilir.

Kadınları azdıran besinler yazımızda cinsel isteği artıracak yiyecekleri bulabilirsiniz.

Bayanlar için azdırıcı afrodizyak yiyecekler

 

Kuşkonmaz

17. Yüzyıldan beri farklı kültürlerde sevişme isteğini arttırmak için kuşkonmaz kullanılır. Kuşkonmaz içinde E vitamini barındırır. Bu vitamin ile cinsel arzular arttığı gibi üreme potansiyeli de artmaktadır. Erkekler de libido yetersizliği yaşıyorsa kuşkonmaz çayı içebilir.

kadınları azdıran otlar

Avokado

Amerika’nın eski toplumlarından olan Aztek ve Maya toplumları avokadoyu cinsel yetersizlik durumlarında kullanırlardı. Günümüzde çok tüketilmemektedir. O zamandan bilinmekteymiş avokadonun kadının azmasını sağlayan yiyecek olduğunu. Avokado da içerisinde bol miktarda E vitamini barındırır.

Gebe kalmayı planlayan anne adayları da avokado tüketmelidir. Hamile kalma olasılığını yükselten durumlardan birisidir avokado yemek.

bayan azdıran yeşillik

 

Badem

Badem E vitamini içerir. Aynı zamanda bol protein kaynağıdır. Ceviz, fındık, leblebi de protein içerir. Badem gibi antep fıstığı da e vitamini içerir. Bu gibi kuruyemişler cinsel istek arttırır. Cinsel ilişki yaşamayı düşündüğünüz zamandan 2 saat öncesinden 100 gram kuruyemiş tüketmek istek arttırır. Böylece partnerinize zevkli anlar yaşatabilirsiniz.

azdıran kuruyemişler

 

Muz

Potasyum ve E vitamini kadınlarda cinsel istek arttıran vitaminlerdir. Erotik meyveler tüketirseniz yataktaki performansınız artar. Örneğin muz yemek yataktaki isteği arttırır. Şekil itibariyle de kadınların hoşuna gidebilecek bir meyvedir.

 

kadın cinsel isteği artıran meyve

Acı biber

Biber kadının cinsel arzusunu tavan yaptırır. Biberin acı olması da kadının hassas noktalarını uyarır. Acı biber hem kadının hem de erkeğin sevişme arzusunu üst noktalara taşır. Kan akışını hızlandırarak cinsel organların bulunduğu bölgelerin hareket etmesi tetiklenir. Bu da penisin dikleşmesi ve taş gibi bir yapıya bürünmesini sağlar.

biber seks

 

İncir

Şekil itibari ile genital bölgede bulunan testislere benzer. Tüketildiği zaman testisleri sperm doldurur. Dolan spermler penisi tetikler ve cinsel ilişkiye zorlar. Bilimsel olarak da incirin seks isteğini arttırdığı biliniyor.

incir cinsel arzu

 

Çikolata

Çikolata hem insanın mutluluk hormonları tazeler hem de cinsel arzuyu fazlalaştırır. Sevişme öncesinde yenen çikolata hiperaktiflik sağlar. Özellikle bayanlarda cinsel istek düşük ise çikolata ile sevişme sağlanabilir.

çikolota seks arzusu

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın