Kadınlar Adet Zamanında Ne İster?

Kadınların regl zamanlarında psikolojileri değişiklik gösterebilir. Kimi zaman agresif, kimi zaman ise bitkin olabilirler. Regl zamanlarında farklı bir ruh haline girmek mümkün olabiliyor. “BiEstetik” olarak “kadınlar regl zamanlarında nasıl olur?” diye bir başlık oluşturmak istedik. Kadınların bu zamanlarda ne istediklerine ve nasıl bir psikolojide olduklarına değinmek istiyoruz.

Kadınlar Adet Zamanında Tatlı İster

Hemen hemen her kadın regl zamanında tatlı yemek ister. Hormonların tetiklemesi ile birlikte tatlı olan her şeyi vücut ister. Bunlar kimi zaman çikolata kimi zaman ise dondurma olabiliyor. Aklını kullanan bir bay, eşine veya partnerine regl döneminde pasta getirirse bayanı oldukça mutlu edecektir. Regl dönemine girmeden önce bayana alınan tatlı türevi şeyler onun size daha yakın davranmasını sağlar.

Adet Günlerinde Empati Kurulması İstenir

Bayanlar günlük yaşantılarında her ne kadar sakin birileri olsalar da regl zamanında agresif olabilir. Dolayısıyla empati kurup onları anlamak gerekir. Onların tarafından düşünüp onları alttan almak gerekir. Zaten bu agresif günler birkaç sürmekle beraber ertesinde geçecektir. Erkekler ise bu birkaç gün boyunca bayanlarına anlayışı ve inisiyatifli olursa bu dönem kolay atlatılır.

Kadınlar regl Zamanında Ne İster

Kadınlar Regl Zamanlarında Sevişmek İster

Erkekler genellikle adet zamanlarında kadınlara yaklaşmazlar. Hatta öyle ki öpüp sarılmayı bile ihmal ederler. Halbuki bayanlar en çok bu zamanlarda ilgiye muhtaçlardır. Regl zamanında cinsel ilişkiye girmeyi çoğu eş istemez. Normal olanı da budur zaten. Fakat cinsel ilişkiye girilmiyor diye sarılmak ve öpmek de yasak diye bir şey yok. Erkeklerin bu gibi zamanlarda eşlerine sarılmaları onlara övgüler söylemesi iyi olacaktır.

Regl Döneminde İstirahat Etmek İsterler

Regl ağrıları bazı dönemlerde bayanlar için çekilmez olabilmektedir. İş yerinde çalışmak, ev işlerini görmek onları yorar. Bu gibi durumlarda erkeklerin eşlerine ev işlerinde kısmi de olsa yardım etmeleri gerekir. Böyle zamanlarda eşlerin işlerini hafifletmek onlar için mutluluk verici olacaktır ve mükafatını sonraki günlerde emin olun alırsınız.

Kadınlar Adet Zamanında Romantiklik Sever

Hiç romantiklik yaşamayan kadınlar bile bu zamanlarında romantik olmayı ve romantik anlar yaşamayı ister. Bir romantik film ona iyi gelebilir. Erkekler genelde böyle filmleri sevmezler. Fakat eşiniz için sadece bir saatinizi ayırıp böyle bir film izlemek zor olmasa gerek. En beğenilen romantik filmlerden birkaç tanesini açıp izlemek ona inanılmaz mutluluk verecektir.

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın