Erkeklerin Zevk Aldığı Noktalar Nerelerdir?

Cinsel hayatta bazı gizli ve püf noktalar vardır. Bu püf noktaları siz biliyor musunuz? Erkeklerin zevk aldıkları noktalar birçok bayan tarafından bilinmez. Birçok bayanın merak ettiği haz noktaları hakkında tüm tüyoları “Biestetik” editörleri tarafından sizlere sunuluyor. Bu ipuçları sayesinde partnerinizin haz alma duygusunu tavan yaptırabilir, ona istediği anları yaşatabilirsiniz.

1- Görünüm önemli

Erkeklere nasıl göründüğünüz çok önemlidir. Partneriniz sizi hiçbir zaman bakımsız görmek istemez. Dışarıya çıkarken yaptığınız bakımın aynısını partnerinize yapmanız halinde çok olumlu geri dönüşler alabileceğinizi söylemeliyiz. Kendinize iyi bakım yapmalısınız. Kol ve bacak bölgelerinizde kesinlikle tüy-kıl barındırmayın. Ev içerisinde yoğun olmasa da minik dokunuşlar ile makyaj yapabilirsiniz. Yatakta onun hoşlanabileceği iç çamaşırlarını giyerek onu şımartabilirsiniz.

2- Kokunuzun farkındadırlar

erkeklerin hoşuna giden parfüm

Ter de koksanız parfüm de koksanız erkekler bunun farkına varırlar. Onları kokunuz ile etkilemek mümkündür. Erkeklerin haz aldığı şeyler listesinin en önemli maddelerinden birisi parfümdür. Parfümünüz teninize uyumlu ve onun hoşlanacağı bir parfüm ise onu etkileyeceksiniz. Romantik anlar yaşarken güzel parfümler sıkın.

3- Temas edin

Okşanmak birçoğumuzun hoşuna gider. Özellikle de hassas bölgelere dokunmak ayrıca haz da verir. Erkekleri de hoşnut etmek için hassas noktalara dokunarak onları mutlu edebilirsiniz. Kimi erkekler genital bölgelerinden haz alırken kimi ise göğsü ile oynanmasından haz alır. Ellemeniz gereken doğru noktaları zaman içerisinde fark ettikten sonra bu bölgelere çalışın 🙂

4- Özel bölgeleri keşfedin

Birçok erkeğin bile farkında olmadığı zevk noktaları vardır. Erkekler bu noktaları kendi keşfedemeyebilir. Çünkü insan kendine dokunduğu zaman bir şey hissetmez. Bu zevk veren noktaları sizin bulmanız gerekiyor. Testisler ile anüs bölgesi arasındaki bölge erkeklerin zevk aldığı yerler arasındadır. Partneriniz ile oral seks pozisyonları üzerinde çalışırken bu bölgeye ellerseniz zevk aldığını görecekseniz. Burada kısa bir tüyo verelim; bu bölgeye dilinizin ucu ile dokunmak ayrı haz verir.

5- Göğüs uçları hassastır

Bu söyleyeceğimiz madde her erkekte geçerli değildir. Yapılan araştırmalar ile sabit olup erkeklerin %40’ında bu noktadan zevk alma durumu yaşanıyormuş. Göğüs uçları erkeklerde hassas olup zevk alınabilecek noktalar arasındadır. Bu uygulamayı denemeden önce partnerinize fikrini sormayı deneyebilirsiniz. Göğüs uçlarını yatakta yalamak da onu mutlu eder.

oğlanların haz aldığı noktalar

6- Sırtında elinizi gezdirin

Biz kadınlar da bu durumdan memnun kalırız. Erkeklerin sırtımızı okşaması ve parmak uçlarını sırtımızda gezdirmesi hoşumuza gider. Aynı şekilde bu durum erkekler için de geçerlidir. Parmak uçlarınız ile erkeğinizin sırtını okşayabilirsiniz. İnsanlar kendi sırtına uzanamadıkları için bu bölgelere ellenmek insanın hoşuna gider.

Erkeklerin zevk aldığı yerler

Listemizi madde madde uzatmak yerine diğer noktaları da bir arada vermek istedik.

  • Boyun bölgesi
  • Kulaklarının arkası
  • Penis ucu
  • Bacakların iç tarafı
  • Testis
  • Bacak araları

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın