Yanak Dolgusu Yaptıranlar Ve Yorumları

Yanak Dolgusu Yaptıranların Yorumları

Yorumlar;

  • Yanak dolgusu yaptırmaya karar verdiğimde 38 yaşındaydım. Yaşlanmanın ortaya çıkardığı olumsuz durumlardan birisi olan yanak sarkmasıyla karşılaştım ve yanak dolgusu yaptırmaya karar verdim. Cerrahi işlem olmayan yanak dolgusu bu yönüyle oldukça iyi bir tedavi uygulamasıdır. Sonuçlardan son derece memnunum sizlere de tavsiye ederim.
  • Yaşlanmayı geciktiren estetik tedavileri uzun zamandır araştırmaktaydım ve en sonunda benim için gerekli olan yanak dolgusunu yaptırmaya karar aldım. Gerekli testlerden sora tedavi uygulandı. Sonuçlardan oldukça memnunum. Herhangi bir yan etkisi olmadı fakat yanak dolgusu enjeksiyonu nedeniyle hafif kızarıklık oldu.
  • Yanak dolgusu tedavisi yaptıran arkadaşımın tavsiyesi üzerine yanak dolgusunu bende yaptırdım ve sonuçlar gayet iyi çıktı. Yanak dolgusunun herhangi bir zararı olmadı yanak dolgusu sonrası yapılması gerekenleri yaptıktan sonra sonuçlar daha da mükemmel oldu.

Yanak Dolgusu Yaptıranlar

Yanak Dolgusu Neden Yapılır?

Yanak dolgusu genellikle yaşlanmanın getirdiği kırışıkları ve sarkmaları düzeltmek için yapılan bir uygulamadır. Alanında uzman kişiler tarafından dikkatli bir şekilde yapılan yanak tedavisi fiyatları oldukça uygundur. Yanak dolgusu cildin daha iyi bir görünüm kazanması için yapılan bir uygulamadır. Yanak tedavisi sonrası oluşan kızarıklıktan başka herhangi bir yan etkisi yoktur.

Yanak Dolgusu Yan Etkisi Var Mıdır?

Yanak dolgusu tedavisi cerrahi bir işlem olmadığından dolayı ciltte herhangi bir iz bırakmamaktadır. Tedavi oldukça kolay olduğundan dolayı ciltte herhangi bir yan etkisi yoktur fakat enjeksiyon nedeniyle azı durumlarda aşırı derecede kızarıklık ve kaşıntı ortaya çıkmaktadır. Bunu engellemek için de tedavi uygulanan bölgeye belirli zaman dilimlerinde buz kütleleri koyulmalıdır. Yanak tedavisinde yapılan enjeksiyon işleminden 2 veya 3 gün sonra tedavi etkisi kendini göstermektedir.

Yanak Dolgusu Etki Süreci

Cilde yapılan enjeksiyon işleminden hemen sonra yanak dolgusu tedavisi etkisi hemen görülmektedir. Yanak dolgusu tedavisi etkisi diğer estetik uygulamalar gibi etkisi de kısa sürmektedir bu nedenle dolgu işlemi belirli sıklıkta devam etmelidir. Yanak dolgusunda daha etkili bir sonuç almak için tedavide kullanılan aşamalar kesinlikle aksatılmadan yapılmalıdır. Yanak tedavisi görünüm nedeniyle önemlidir.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın