Doğal Yollarla Yanak Dolgunlaştırmak ve Basit Hareketler

doğal yöntemlerle yanak dolgunlaştırmak

Birçok kadın dolgun yanaklara sahip olmak ister ve bunun için elinden gelen her şeyi yapar. Bunun için geliştirilen yanak dolgunlaştırma estetikleri de kadınların en çok tercih ettiği operasyonlar arasında oldukça dikkat çeker. Bu yöntem için uygun olmayan ve ya bıçak altına yatmak istemeyen kişiler ise doğal yöntemler yardımı ile yanaklarını dolgunlaştırmaya çalışmaktadır.

İşte Doğal Yöntemlerle Yanak Dolgunlaştırma Yöntemleri

Shea yağı ile şeker karışımı ile yanak dolgunlaştırmak mümkündür. 190 ml. Şeker ile 1 fincan eritilen yağı bir güzel karıştırın ve buz dolabında katı olana kadar bekleyin. Sonra cildinize uygulayın ve biraz bekledikten sonra çok sıcak ve ya soğuk olmayan su ile durulama işlemine geçin. Bu işlemleri yaparken yüzünüze masajla işlemi yaptırmanız gözeneklerde daha çok etki yapacaktır.
Elma yemeyi asla ihmal etmeyin. Güzellik değince ilk aka gelen gıda şüphesiz elma olacaktır. Genç görünüme sahip kişilerin en çok elma tüketmesi de bilinen önemli bir gerçektir. Ayrıca yüze teması ile de yanakların dolgunlaştırılması mümkündür. Blender yardımı ile elmalar püre haline getirilmeli ve yanaklara uygulanmalıdır. Acele etmeden ve bastırmadan masaj yaparak cilde uygulanan bu karışım yaklaşık yarım saat sonrasında yanakta bekletilir.
Son olarak ise yüz egzersizleri de kan dolaşımına olumlu etki yapacağından yüz hareketleri de büyük öneme sahiptir. Yüz dolgunlaştırma hareketleri ve çene hareketleri sayesinde yüzünüzdeki görünümde iyileşme zaman sonra sağlanacaktır.
Tüm bu yöntemlerle birlikte doğal olarak yüzdeki dolgunluğunuzu geliştirebilir ve daha dolgun yüze sahip olabilirsiniz. Ayrıca sağlıklı beslenmenin de cilde olumlu katkı sağladığını unutmayın ayrıca zararlı tüm alışkanlıklardan uzak durmaya çalışmalısınız. Beslenen ve kuramayan ciltlerin sadece dolgunlaştığını da asla aklınızdan çıkarmayınız.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın