Popoya Dolgu Enjeksiyonu Nasıl Yapılır

 

Günümüzde artık özellikle yağ dokusu olmayan ya da yağ enjeksiyonu istemeyen-düşünmeyen hastalar için dolgu uygulamaları çok güzel bir seçenektir. Nasıl ki dudaklar dolduruluyor, göz altları dolduruluyor, yüz dolgusu yapılıyorsa popo bölgesi için de geliştirilmiş yaklaşık 5 ila 7 yıl kalıcı olan (5-7 yıl aralığında kendiliğinden kaybolmaktadır) yöntem vardır. Bunlar yeni geliştirilmiştir. Özellikle büyük volüme gerektiren bölgelere uygulanan dolgu malzemelerinden bahsediyorum. Bu şekilde vücudunda yağı olmayan ya da yağ enjeksiyonu uygulamasını tercih etmeyen hastalar için lokal anestezi altında dolgu uygulaması yapılır. Hastaların çok sıklıkla başvurduğu bir yöntemdir. Burada herhangi bir iz olmadan çok küçük kesilerden girilerek enjektörlerle yapılan bir uygulamadır. Bu yöntemde popo bölgesinde çukurluk varsa o bölge bu yöntem ile doldurulabilir. Aynı şekilde popo bölgesinde deformasyon mevcut ise bu dolgu ile düzeltilebilir.

popo dolgusu yaptıranlar

Hasta ne kadar büyük ne kadar dolgun bir popo istiyorsa dolgunun miktarı arttırılıp hastaya uygun dolgu gerçekleştirilebilir. Özellikle hastanın formunu verirken gerek yanlardaki çukurluklar gerekse popo bölgesindeki çıkıntı arzu ediliyorsa bu daha önceden planlanmalıdır. Popoya dolgu uygulaması herhangi bir alerjik reaksiyonu olmayan ve yapılan hastalarda son derece memnuniyet verici bir uygulamadır. Dışarıdan bakıldığında dolgunun yapay olduğu anlaşılmaz. El ile dokunulduğunda dahi anlamak imkansızdır. Gerçek poponun kıvamında olup hastaya da rahatsızlık vermez.

Bu yöntem ile poponuzu sıkı ve dolgun gösterebilirsiniz. Sosyal yaşantıya da çok kısa sürede dönülmektedir. Bu yüzden herhangi bir olumsuz yanı bulunmaz. Bu yüzden hastalar tarafından çok tercih edilir.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın