Popo Dolgusu Öncesi ve Sonrası

Popo dolgusu öncesi ve sonrası arasında büyük farklılıklar gözlenmektedir. Popo estetiği genellikle büyütmek, dikleştirmek ya da aha güzel ve seksi görünmek için uygulanan estetik bir operasyondur. Bu operasyonların bazıları ameliyat ile bazıları ameliyatsız olarak gerçekleştirilmektedir.

Poposunun küçüklüğünden şikâyet eden bayanların özellikle tercih ettikleri yöntem ise Brezilya tipi kalça büyütme ve dikleştirme yöntemidir. Bu yöntem ameliyat ile uygulanan bir yöntemdir.

Popo Dolgusu Öncesi ve Sonrası-1

Brezilya Tipi Kalça Büyütmeden sonra görünüm

Kalça büyütme operasyonları sonrası genellikle istenilen hedefe ulaşılır. Çünkü bu yöntem ile ölçüleri belli olan kalça protezleri kullanılır. Kullanılan protezler kalça arasına atılan küçük bir çizikten yan taraflara yerleştirilir. Sonrasında estetik dikiş ile çizik kapatılır. Çizik kalça arasında kaldığı için görünmesi imkânsızdır.

Ameliyat sonrasında hastanın oturup kalkarken biraz dikkatli olması gerekiyor. Ayrıca vücudun bu protezlere alışma süreçleri var. Ama kalçalar eskisine göre dik ve büyük görünür. Şekil olarak daha yuvarlak hatlara sahiptir.

Popo Dolgusu Öncesi ve Sonrası-2

Kalça Büyütmeden Önce Nasıl Görünür?

Kalça büyütme operasyonu öncesi kalçanın bir fotoğrafı alınır ve sonrası ile karşılaştırma sağlanır. İstenilen operasyon çeşidine göre kalçalarda yüzde yüzlük bir değişim gözlenir. Operasyon öncesindeki küçük ve yassı popo yerini dik ve yuvarlak bir popoya bırakır.

Poposu büyük olanlardan ise enjeksiyon yöntemi ile çekilen yağlar sayesinde popo küçülür ve daha estetik görünür. Popo estetiği bilgisayarlı animasyon yöntemi ile önceden hesaplanarak ve çizilerek, hasta ile bu çizimler paylaşılarak yapılıyor.

Popo Dolgusu Öncesi ve Sonrası-3

Estetik Popo Nasıl Görünür?

İnan vücudunda kaba et olarak tabir ettiğimiz kaba et, estetik görünüm bakımından önemlidir. Bazı insanlarda bu kısımdaki kaslar yeterince gelişmediğinde pantolon veya eteğin arkası boş kalır. Bu da vücutta çirkin bir görüntüye sebep olur. Bu görüntüyü ortadan kaldırmak için popo protezi veya çeşitli dolgu maddeleri kullanılır.

Bu dolgu maddeleri insan vücudu ile tam uyumlu, estetik için özel olarak geliştirilmiş dolgu maddeleri veya vücudun farklı yerlerinden alınan yağ dokularıdır. Bu dokular ve dolgu maddeleri popoyu dikleştirir ve yuvarlak hatlar kazanmasını sağlayarak kişinin vücuduna estetik bir görünüm kazandırır.

Popo Dolgusu Öncesi ve Sonrası-4

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın