Kalça Dolgusu Yaptıranlar ve Yorumları

Kalça dolgusu yaptıranlar genellikle en doğal yöntemleri tercih ediyorlar. Bu yöntemler süperplast veya liposculpturing işlemlerini tercih ediyorlar. Yani bunlardan bir tanesi protez dolgu, diğeri ise yağ dokusu dolgusu. Kadınların ilk tercihleri yağ dokusu dolgusundan yana. Vücudun farklı bir bölgesinden alınan yağlar poponun belirlenen yerlerine enjeksiyon yöntemi ile aktarılıyor. Bu sayede popo daha düzgün görünürken vücut hatları kıvraklık ve estetik bir görüntüye kavuşuyor. Popo dolgusunun avantajları var mı? Kesinlikle var. Bunları maddeler halinde sıralayacak olursak…

Kalça Dolgusu Yaptıranlar

 • Öncelikle popo dolgusunda bıçak kullanılmaz. Dolayısı ile bıçak yarası da olmaz.
 • Popo dolgusu yöntemini kullanarak estetik olanlar yeni görünümlerini en az beş sene koruyabilirler. Popo dolguları yağ veya su içeriklidir.
 • Popo dolgusu enjeksiyon yöntemi ile vücuda aktarıldığı için hasta operasyon sonrasında hemen ayağa kalkıp normal yaşantısına dönebilir.
 • Popo dolgusunda kullanılan enjeksiyonun izleri kalıcı değildir. Kısa süre sonra geçecektir.
 • Yumuşak doku şeklindeki dolgu maddeleri genellikle vücut yumuşaklığı ile aynı kıvamdadır.
 • Beş ila sekiz yıl arası bir kalıcılığı vardır.
 • Etkisi geçtiğinde yeniden enjeksiyon yaptırabilme özelliği aşıyor.
 • Enjeksiyonun uygulandığı alanlarda herhangi bir reaksiyona sebep olmamaktadır.
 • Enjeksiyon bölgesinden jel göçü olmamaktadır.
 • İmplant parçalara ayrılmadan bütünlüğünü koruyarak işlev görür.

Kalça Dolgusu Yaptıranların Yorumları Ne Yönde Gelişiyor?

Kalça dolgusu yaptıranların yorumları genellikle olumlu yönde ilerliyor. Özellikle popo kasları gelişmemiş ve kaba eti yassı olan bayan veya erkeklerin tercih ettikleri popo dolgusu yöntemi sayesinde hastaların popoları dik, yuvarlak ve dolgun olarak hayatlarına devam ederler. Bazı trafik kazaları, yüksek yerden düşme veya üzerine bir şey düşmesi sonucu poposu çöken, oturamayacak konuma gelen hastalar için uygun olan estetik yöntemi popo protezi taktırma yöntemidir.

Hastaların Popo Protezine Bakışları

Hastaların popo protezine bakışları genellikle kötü yöndedir. Popo protezi taktıranların bu sürece alışmaları için en az kırk sekiz günün geçmesi gerekiyor. Bu arada vücut ameliyattan çıktığı için kişinin dikkatli olması, mümkün olduğunca oturmaması ve poposunu küçük de olsa darbelere maruz bırakmaması lazım geliyor.

 

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

2 Yorum

 1. hatice Reply

  ben kollarıma yaptırmıştım memnunum üstünden 1 sene geçti

 2. Jamesglirm Reply

  Nasıl yaparsanız yapın, kilo almak bireysel bir şeydir. Dostlar size yardım edebilir, sizin için kilo vermezler. Kilo verme konusunda ciddileşmek istersen, en başından beri kilo vermen gerekir. Aşağı ipuçları yardımcı olacaktır!

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın