Kalça Dolgunlaştırma

Kalça dolgunlaştırma ameliyatlı ve ameliyatsız yöntemler olmak üzere iki grupta toplanabilir. Öncelikle karar verilmesi gereken kalçaların neden büyütülmek istendiğidir? Örneğin kalça herhangi bir kaza sonucu çökmüş, kırılmış, çıkmış olabilir. Farklı sebeplerden dolayı kalça zayıflamış olabilir.

Kullanılan bir takım ilaçlardan dolayı kalçada çökükler meydana gelmiş olabilir veya doğuştan kalça çöküklüğü, kalçaların yassı ve küçük olması söz konusu olabilir. Tüm bunların dışında hanım veya erkekler keyfi olarak kalçalarını dolgunlaştırmak ve dik görünmesini sağlamak istiyor olabilirler. Peki, kalça dolgunlaştırmak için ne yapmak gerekiyor?

  • Egzersiz yaparak dikleştirme ve dolgunlaştırma sağlanabilir.
  • Bir takım bitkisel kürler kullanılarak dolgunlaştırma sağlanabilir.
  • Ameliyat yöntemi denenebilir.
  • Estetik dolgu yöntemi kullanılabilir.

Ameliyat Yöntemi İle Popo Estetiği

Ameliyat yöntemi ile popo estetiği artık çok tercih edilen bir yöntem olmaktan çıktı. Modern tıbbın son ürünleri olan popo dolguları daha fazla tercih ediliyor. Ameliyat ile uzun süre değişik sıkıntılar söz konusu olabilmekte.

Ayrıca bu tür operasyonlarda genel anestezi kullanılıyor. Hastanın isteğine göre spinal veya lokal anestezi de söz konusu ama kırk veya kırk sekiz gün kadar poponun üstüne oturmak yasak. Ayrıca küçük darbelere maruz kalmamak çok önemli.

Dolgu Yöntemi İle Popo Dolgunlaştırma

Dolgu yöntemi ile popo dolgunlaştırma artık her tip hastanın kolaylıkla tercih ettikleri yöntemlerdir. Bunun başlıca sebebi kesiye gerek olmaması ve hastanın operasyonun hemen arkasından ayağa kalkıp normal hayatına dönüş yapabilmesidir.

Popo dolguları uzun yıllar kalıcı olabilmektedir. Bunun sebebi su bazlı oluşları matriks zemin yapısına sahip olmalarıdır. Matriks zemin jel ve üç boyutlu bir yapıya sahiptir. Aynı dolgu maddeleri bacaklarda, göğüslerde ve popoda kullanılır.

Dolgu Yöntemlerinin Yan Etkileri Var mıdır?

Hayır. Dolgu yöntemlerinin yan etkileri yoktur. Vücut yapısına uygun olarak yapıldıkları için vücutta herhangi bir komplikasyona sebep olmazlar. Bazı dolgu maddelerinin nasıl tepki gösterdiğini öğrenmek için bir ay kırk gün gibi bir süre beklemek gerekebilir.

Ama popo dolgularının birçoğu vücutla hemen uyum sağlar ve etkisini bir hafta gibi kısa bir sürede gösterir.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın