Aquafilling Popo Dolgusu

Ameliyat masasına yatmaktansa ameliyatsız popo dikleştirmeyi tercih edenler için harika bir yöntem olarak popo dolgusunu önermekte bir sakınca yok. Bu yöntemler son derece sağlıklı estetik yöntemlerdir.

Popo dolgularının hazırlanma ve uygulanmalarından önce bir takım deneylerden geçtiği doğrudur. Bu sayede kullanım aşamasında hastaya bir zarar verip vermeyeceği de gözlemlenmiş oluyor. Aquafilling popo dolgusu.

Aquafilling Nasıl Bir Popo Dolgusudur?

Aquafilling popo dolgusu, aqualift ile aynı özellikleri taşımaktadır. Yüzde doksan dokuz oranında su içeren dolgu maddesi, görüldüğü üzere su bazlı bir dolgu maddesidir. Jel dokusu sayesinde yedi ve sekiz yıl kadar uzun süreler dayanabilme özelliği gösterir.

Bu tür dolgu maddeleri enjeksiyon yöntemi kullanılarak vücuda girmesi sağlanır. Daha çok poponun alt kısımlarında dikleştirmek amacı ile kullanılır. Yapısı gereği vücut yapısı ile son derece uyumlu bir dolgu maddesidir. Yine de kullanımından itibaren kırk beş gün kadar gözlemlenmesi gerekir.

Aquafilling Popo estetiği

Popo dolgu Maddeleri Diğer Dolgu Maddelerinden Neden Farklıdır?

Aquafilling popo dolgu maddesinin diğer dolgu malzemelerinden farkı uzun yıllar kullanılabiliyor olmasıdır. Üz estetiğinde kullanılan birçok dolgu maddesi en fazla iki yıl dayanabilmektedir.

Bu dolgu maddelerinin yüz hatlarında farklı sağlıksız durumlara yol açıp açmayacağı bilinmemektedir. Fakat popo dolgu maddeleri su bazlıdır ve vücut yapısı ile uyumludur. Bazı popo dolgu maddeleri kolajen yapı tarafından direkt olarak kabul görmektedir.

Aquafilling popo dolgu maddesi başka hangi bölgelerde kullanılabilir?

Popo dolgu maddeleri kullanım bölgeleri kalça, arka bacak ve baldır kısımları, göğüsler gibi bölgelerde kullanılır. Göğüslerde de genellikle büyütme ve dikleştirme için kullanılır. İşlem lokal anestezi altında bacak, göğüs ve popo kısımlarında sadece estetik sağlanacak bölgeye uygulanır.

2004 yılından bu yana var olan dolgu yöntemi ile popo dikleştirme yöntemi yapılan çalışmalar sayesinde güvenilirliğini kanıtlamıştır. Estetik işlemin son hali yedi gün sonra ortaya çıkar.

İşlem yapıldıktan bir süre sonra enjeksiyon izleri de kaybolarak hastaya ağrısız ve izsiz bir yaşam sunar. Ayrıca enjeksiyon alanından jel göçü yaşanmaz. İmplantlı kısım parçalara ayrılmaz. Yumuşak dokular ise doğal kıvamında olur.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

2 Yorum

 1. Elif Reply

  Merhabalar, popo protez ve aquafilling Hakkinda sormak istedigim bir kac soru var.
  Öncelikle aquafillingi saglikli buluyor musunuz ve protezle arasindaki fark nedir görünüş acısından hangisini onerirsiniz?
  Popo protezin fiyatini ve 4 paket aquafilling ve 6 paket aquafilling fiyatini asagi söyleyebilir misiniz?
  Tesekkur ederim..

 2. nazliah Reply

  I would like to find out more about the aqualift for the po. How are the prices and travel from abroad?

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın