Ameliyatsız Popo Büyütme

Ameliyatsız popo büyütme yöntemleri son yılların en çok rağbet gören estetik yöntemleridir. Bu yöntemlerin en başında dolgu yöntemleri gelir. Dolgu yöntemleri kullanılarak yapılan popo dikleştirme operasyonlarında genellikle lokal anestezi kullanılır ve işlem kırk beş dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır.

Bu yöntemleri denemeden önce mutlaka egzersiz yapılmalıdır. Eğer egzersizler ile istenilen sonuca ulaşılamıyorsa estetik yöntemler o zaman denenmelidir.

Popo Dikleştirme

Popo büyütme ve popo dikleştirme operasyonları  aynı dolgu malzemeleri ile sağlanabilmektedir. Ameliyatsız popo estetik yöntemleri genellikle enjeksiyon yöntemleri kullanılarak yapılan estetik yöntemleridir. Bu şekilde vücutta herhangi bir iz veya bir ağrı söz konusu olmamaktadır.

Dolgulu estetik yöntemlerinde kullanılan dolgu malzemelerinin vücuda herhangi bir zararı veya alerjik reaksiyona sebep olacak bir durumları yoktur. Bunun sebebi malzemelerin genellikle su bazlı olması ve vücut yapısına uygun olarak üretilmeleridir.

Popo Büyütme

Popo Dolgularının İçerikleri

Ameliyatsız popo büyütme operasyonlarında kullanılan dolgu maddeleri Aqualift ve Aquafilling daha çok su içeriği yüksek dolgu maddeleridir. Bunların dışında kolajen yapısına uygun olarak üretilen kalıcı dolgu maddeleri de mevcuttur. Yarı kalıcı özellikteki bu dolgu maddeleri azami sekiz yıl kadar dayanıklılığa sahiptir. Bunun sebebi ise içeriğindeki jel dokulardır. Vücuda enjeksiyon yöntemi ile sağlanan dolgu maddelerinin özellikleri vücut yapısına beklemeden uyum sağlamasıdır.

Ameliyatsız popo Büyütmede Yağ Dokusu Enjeksiyonu

Popo büyütmede yağ dokusu uzun yıllardır kullanılan bir yöntemdir. Yöntemin özelliği vücuttaki istenmeyen yağların istenmeyen bölgeden alınarak ihtiyacı olan bölgelere yeniden enjekte edilmesidir.

Öncelikle önemli olan maddenin doğallığıdır. Yağ dokusu aynı vücuttan alınan hücre yapısıdır. Bu hücre yapıları zarar görmeden farklı bir bölgeye, aynı vücutta enjeksiyonu sağlanıyor. Böylece vücudun uyum sağlama gibi bir dorunu söz konusu olmuyor.

Çünkü vücuttan alınan yine vücuda veriliyor. Yöntemin tek olumsuz yanı, vücut zayıflamaya başladığında popoya enjekte edilen yağlarında erimeye başlamasıdır. Bu sebeple popo küçülmesi tekrar yaşanabilmektedir.

Ameliyatsız Popo Büyütmede En Modern Teknik

Ameliyatsız popo büyütme şekli olarak en modern teknik dolgu kullanma tekniğidir. Hiç bir dezavantaj söz konusu değildir. Vücutta herhangi bir ağrı ya da enjeksiyon izi kalmamaktadır.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın