Ameliyatsız Kalça Dikleştirme

Kalça dikleştirme operasyonları dâhil olmak üzere son yılların en çok kullanılan estetik yöntemleri dudak dolgusu, yanak dolgusu ve göğüs dikleştirme olarak sıralanabilir. Bu estetiklerin bazılarını erkekler de kendilerine uygun görüyor. Son on yıl içerisinde erkek veya kadın farkı gözetmeksizin özellikle orta yaşlı insanların kendilerine daha fazla özen gösterdikleri aşikâr. Peki, bu yöntemlerin ameliyatsız olanları da var mı? Elbette var. Örneğin ameliyatsız kalça dikleştirme operasyonları bunların başında geliyor.

Ameliyatsız Kalça Operasyonları

Ameliyatsız  kalça operasyonları iki yöntem ile incelenebilir. Bunlardan bir tanesi özellikle bel çevresinde meydana gelen ve bel ile kalça arasında bütünlük oluşturan yağların enjeksiyon yöntemi ile çekilerek popoda gerekli bölgelere enjekte edilmesidir. Bu yöntem ile bel çevresi inceliyor ve popo dikleştirilebilir. Bu yöntemin doğal olması bakımından hiç bir yan etkisi yoktur. Vücudun kendi yağları yine vücuda enjekte edilerek yağ dokularına zarar verilmiyor. Vücut yabancı bir madde almadığı için ona alışmak zorunda da kalmıyor. Tek tehlike ilerleyen zamanlarda zayıflama dönemine giren hastanın enjekte edilen yağlarının erimeye başlamasıdır.

Aqualiffing Dolgu Yöntemi

Dolgu yöntemi ile popo kaldırma yine ameliyatsız bir operasyon olup etkisi beş ila sekiz sene kadardır. Aqualiffing dolgusu tamamen su bazlı bir popo dolgu maddesidir. Kalça, popo ve basen bölgelerine hacim kazandırmak ve popoyu kaldırmak için kullanılır. Uygulama lokal anestezi ile yapılır. Bunun amacı hastanın dolgu enjeksiyonu sırasında acı çekmesini engellemektir. Ameliyatsız aqualift dolgu yöntemi ile popo dikleştirme operasyonu sonrasında hasta hemen normal hayatına dönüş yapabilir.

Ameliyatsız Popo Dikleştirme Operasyonları Kim Tarafından Yapılmalıdır?

kalça dikleştirme operasyonu her ne kadar basit gibi görünse de aslıda kolay bir işlem değildir. Her iki yöntemde de en az kırk beş dakika gereklidir. Bu yöntemlerin kullanılabilmesi için lokal anestezi gerektiğinden operasyonlar plastik cerrahi, estetik cerrahi ve lokal anestezi uzmanlarınca yapılmalıdır. Uygulama sonrasında

  • Madde vücuda hemen uyum sağlar.
  • Kesi operasyonu olmadığı için iz kalması söz konusu değildir.
  • Günlük hayata dönüş süresi hemendir.
  • Enjeksiyon izleri kalıcı değildir.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Demet Reply

    Popo dolgusu için fiyat alabilir miyim

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın