Macrolane Dolgu Fiyatları

Özellikle son yıllarda kadınların büyük ilgi gösterdiği ve oldukça başarılı sonuçlar veren göğüs estetiği, Macrolane ile büyük bir çağır açmıştır. Göğüs bakımı ve göğüs diriliği sağlayan bu yöntem il olarak dudak dolgusunda ve ciltteki deri çatlaklarında kullanılmaktaydı. Daha sonra deneylerle göğüs büyütme yöntemlerinde de kullanılmıştır. Göğüs büyütmek ve dikleştirme için Macrolane’nin içerisinde bulunan hiyaluronik asit sayesinde gerçekleşmektedir. Bu hiyaluronik asit motifliye edilerek kristal şekline büründürülerek bir jel oluşturulmuştur. Uzun yıllardır kullanılan Macrolane sayesinde bayanlar istedikleri göğüs büyüklüğüne ve dikliğine ulaşmaktadırlar. Bağ dokusu hücrelerinin glikozdan ürettikleri şekere hiyaluronik asit denmektedir. Doğal bir ürün olduğunu buradan da anlayabilmekteyiz. Göz içi sıvısında, cilt ve kemik gibi hücreler arasında bulunan sıvılarda ve eklem sıvıları içerisinde bulunmaktadır.  Macrolane dolgu fiyatları piyasada değişiklik gösterse de oldukça uygun fiyatlara yapılmaktadır. Doğal olduğu için Macrolane dolgu fiyatları da ona göre değişiklik gösterebilmektedir.

Macrolane Uygulaması

Macrolane uygulaması, göğsün iki ucundan lokal anestezi yardımı ile uygulanmaktadır. Daha sonra özel kanüller yardımıyla Macrolane dolgu maddesi göğüslere enjekte edilmektedir. Bu sayede göğüsler büyütülmektedir. Bu işlem sonrasında yaptıran kişi operasyondan önceki hayatına aynı şekilde devam edebilmektedir. Her operasyonda olduğu gibi Macrolane dolgu maddesinin iyice yerine yerleşmesi için bir süre ağır işlerden uzak durulmalı ve sportif faaliyetlerden uzak durulmalıdır. Bu denilenlerin uygulanmaması halinde Macrolane dolgu maddesi yerine oturmaz ve göğüs büyütme işleminiz olumsuz olarak sonuçlanabilmektedir. Araştırmalara göre 12 ila 18 ay arası dayanan bu ürünün hiçbir şekilde yan etkisi bulunamamıştır.

Küçük Göğüslerden Kurtulmanın Yolları

Küçük göğüslerden kurtulmaların yolları arasında Macrolane dolgu uygulaması yer almaktadır. Ameliyatsız. Neşter altına yatmadan küçük bir enjekte yöntemiyle istediğiniz boyutlarda göğüslere ulaşmanız artık çok kolay. Gün geçtikçe ve teknolojinin ilerlemesiyle istediğiniz dik ve büyük göğüslere kavuşabilirsiniz. Kısa bir operasyonla mutlu olmanız sağlanmaktadır. Doğal bir ürün olan Macrolane maddesi vücudumuzda yer alan sıvı ile aynıdır. Bu da sizin vücudunuzun bu maddeye karşı tepki vermeyeceğini göstermektedir. Hiçbir yan etkisi bu zamana kadar görülmemiştir.

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Kübra Reply

    Macrolane dolgu uygulamasının maliyeti yaklaşık olarak nedir?

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın