İğneyle Göğüs Büyütme Yöntemi

Her kadın güzel ve büyük göğüslere sahip olmak ister. Ameliyat olmaktan korkan kadınlar başka yollarda şanslarını denemek isterler. Kadınların göğüsleri büyütmek için kullanılan yöntem ile dudakları büyütmek için kullanılan yöntem aynıdır. Bu yöntem sayesinde büyük ve güzel göğüslere sahip olabilirsiniz.

İğneyle Göğüs Büyütme Nasıl Olur?

Kadınlar, yoğun ve stres dolu iş hayatlarında ya da evde çocuk bakarak geçirdikleri zamanlarda kendilerine hiç vakit ayıramazlar. Bu sorunlarını ortadan kaldırmak için yeni mucize olan iğneyle göğüs büyütme yöntemi kullanılmaktadır.

İğneyle göğüs büyütme, dudaklarda kullanılan hiyaluronik asit sayesinde yapılmaktadır. Bu yöntem sayesinde sadece büyük göğüslere değil, göğüslerinizin mükemmel bir hal almasını da sağlayabilirsiniz. Kullanılan asidin su tutucu özelliği olmasından dolayı cilt içerisinde bulunan su miktarını attırarak cildinizin güzel ve gençleşmesini sağlamaktadır.  Hiyaluronik asit, vücudun birçok bölgesinde kullanılarak daha genç ve güzel bir vücuda sahip olmanızı sağlar. Ameliyat olmaktan korkan kadınlar için en doğru olan estetik yöntemdir.

İğneyle Göğüs Büyütme Yönteminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İğneyle göğüs büyütmek isteyen bayanlar öncelikli olarak uzmanlardan bilgi almalı ve onların doğrultusunda hareket etmelidirler. Göğüs büyütme yöntemi ile kuaföre harcadığınız süre aynıdır. Öncelikli olarak gerekli tıbbi kontroller yapılmalıdır. Sonrasında göğsün sağından ve solunda ikişer noktaya lokal anestezi yapılmaktadır. Bu uygulama sayesinde göğsünüz özel bir solüsyon sayesinde uyuşturulmuş olacaktır.  Bu işlemin arından özel kanüllerle aynı iki tarafa bu dolgu malzemesinden enjekte edilmekte ve göğüsleriniz büyütülmektedir.

Bütün işlemler gerçekleştikten hemen sonra hasta kendi gözüyle değişimin farkına varacaktır. En son olarak kanüllerin giriş deliklerine iki dikiş atılarak hasta evine gönderilir. Bu işlemlerden sonra kısa bir süre spor aktivitelerinden kaçınmanız sizin için daha sağlıklı olacaktır. Dolgu maddesi yerine yerleştikten sonra günlük hayatınıza geri kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

Kadınlar için göğüs büyütme konusunda bir mucize olan bu sistemi dileyen herkes kullanabilmektedir. Tek seansta büyük ve diri göğüslere sahip olmak istiyorsanız, iğneyle göğüs büyütme yöntemlerini araştırıp bir uzmandan gereken bilgileri alıp bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

2 Yorum

  1. Mehmet Reply

    İğneyle göğüslerimi büyütmek için bilgi sahibi olmak istiyorum

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın