Ameliyatsız Göğüs Dolgusu

Ameliyatsız göğüs büyütme teknolojisinin gelişmesi sayesinde, artık bıçak altına yatmanıza gerek kalmadan birçok konuda estetik yaptırabilirsiniz.

Özellikle silikon protez yerine ameliyatsız göğüs dolgusu daha popüler hale gelmiştir. Hastanın günlük aktivitelerini kısıtlamaması ve gerekli olan uygulama konusunda başarılı sonuçlar vermesi bu durumu tercih edilir hale getirmiştir. Ameliyatsız göğüs estetiği, genelde göğüslerinde doğal bir dirilik isteyen bayanlar için uygun bir müdahaledir.

Özellikle memeleri asimetrik olanların tercih edebileceği bu yöntem sayesinde kısa sürede dekolte bölgesinin kusursuz bir görünüme ulaşması mümkün olmaktadır.

Ameliyatsız Göğüs Dolgusu Mu Silikon Protez Mi Daha İyi?

Ameliyatsız göğüs dolgusu ve silikon operasyonu arasındaki en önemli fark kalıcılıktır. Protez ölene kadar kalıcıdır ama dolgu geçici bir işlemdir.

Meme dolgusu için tercih edeceğiniz yöntem, aslında göğüs durumunuza göre belirlenmektedir. Meme estetiği konusunda gerekli olan kararı vermek için aslında sizin görüşünüz önemlidir. Nasıl bir yöntem istiyorsunuz, ne kadar bir kalıcılık bekliyorsunuz, ona göre kararınızı vermeniz gerekir.

Ameliyatsız meme büyütme yöntemi için gerekli olan büyütme oranına karar vererek, silikon öncesi bir uygulama gerçekleştirebilirsiniz.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Fiyatları

Ameliyatsız meme büyütme operasyonu, ameliyatlı yöntemlere göre daha ucuzdur. Ancak ameliyat yapıldığında sonuç kalıcı, bu işlemde ise geçicidir.

Yani sürekli bir bütçe ayırarak uygulama yaptırmanız gerekir ve uzun dönemde yüksek maliyet söz konusudur. Sürekli masraf yapamayacaksanız ya da kalıcı bir uygulama istiyorsanız, protez tercih etmeniz daha ekonomik olacaktır.

Göğüsleri Dikleştirmeyi Sağlıyor Mu?

Göğüs dolgusu, göğüs dikleştirme sağlamamaktadır. Göğüs dikleştirmek için göğüs dikleştirme operasyonu yaptırmanız gerekmektedir.

Kalıcı çözümler için gerekli olan ameliyatlarla net çözümler sağlayabilirsiniz. Ancak meme dolgusu, daha geçici çözümler için söz konusudur. Yani hafif bir dolgunluk ya da düğün öncesi estetikler gibi belirsiz müdahalelerde tercih edilir.

Ne Kadar Süre Kalıcı?

Ameliyatsız göğüs büyütme uygulamasının kalıcılığı 12 ve 15 ay arasında değişmektedir. Bu süre içinde yapılan dolgu yavaş yavaş erimeye başlar ve en sonunda tamamen kaybolur.

Kolajen dokuyu uyardığı için, cildin genç görünmesini de sağlar ve yaşlanmayı geciktirici etkiler söz konusudur.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın