Estetik ile Daha Çekici Yanaklar

Solgun ve sönük yanaklar kadınları hem daha büyük göstermekte hem de daha sağlıksız bir görünümde olmalarına neden olmaktadır. Hangi kadın istemez ki elmacık kemiklerinin ön planda olmasını? Elmacık kemiklerinin dolgun olması sayesinde hem daha çekici bir görünüm elde edilmekte hem de makyaj uygulamalarında daha estetik ve çekici bir görünüm elde edilmektedir. Bunun yanında kadınlar dolgun elmacık kemikleri ile daha sağlıklı bir şekilde görünmektedirler. Yaş faktörü veya dengesiz kilo verme sonucunda yanaklar eski estetikliğini kaybedebilmekte ve daha sönük durabilmektedir. Bunun yanında genler nedeni ile de kadınların elmacık kemikleri belirgin olmamaktadır. Fakat artık bu büyük bir problem olmaktan çıkmaktadır. Kadınlar artık uzman bir doktora yaptıracakları, oldukça basit bir operasyon sonucunda hayalini kurdukları yanaklara kavuşabilmektedirler.

Yanak estetiğinde ise ameliyat gibi operasyonlar geçirmeden elmacık kemiklerinin daha dolgun bir şekilde ortaya çıkarılması mümkün olmaktadır. Ameliyatsız elmacık kemikleri kolay bir şekilde daha çekici durmaktadır. Elmacık kemiklerinin olduğu bölge yağ ile daha belirgin bir hale getirilmesinin yanında çeşitli dolgu malzemeleri ile dolgun bir görünüm sağlanmaktadır.

Yanak dolgusu yaptırmak isteyen kadınların ise merak etmiş olduğu bir nokta yer almaktadır. Merak edilen nokta ise yanak dolgusu sonucunda doğal ve sağlıklı bir görünüm elde edilip edilmeyeceğidir. Yanak dolgusu sonuçları ise yüz güldürücü bir durum olmaktadır. Tamamen doğal bir görünüm ile elmacık kemikleri daha ön planda yer almaktadır. Sadece 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde dolgun yanaklara kavuşmak mümkün olmaktadır.

Yanak Dolgusu Sonrası

Yanak dolgusu sonrasında gündelik yaşam hiçbir şekilde etkilenmemektedir. Bazı durumlarda ise oldukça kısa süreli kızarmalar meydana gelebilmektedir. Bu ise sadece cilt hassasiyeti ile ilgili bir durum olmaktadır. Yapılan dolgu işlemi ise her kişinin yapısına göre kullanım süresi değişebilmektedir.

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın