Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj ve Etkileri

Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj

Dudak dolgunlaştırma da son zamanların konuşulan konuların başında dudak dolgunlaştırı rujlar gelmektedir. Dudak dolgunlaştırma konusunda en etkili yöntem dudak estetiği olsa da; dudak dolgunlaştırma rujları da kısa vade de dudakları dolgunlaştırmaktadır. Dikkat çeken dolgun bir görünüm sağlar esas etkin yöntem elbette dudak dolgunlaştırma estetikleridir.

İşte Dudak Dolgu Rujları

Sayılacak olan bu rujlar kısa sürede etkisi ve zaman zaman ihtiyaç duyulan durumlarda uygulanması ile oldukça sık tercih edilmektedir. Dudak dolunlaştıcı rujları sayesinde daha dolgun dudaklara kısa sürede sahip olunabilmektedir. İşte sizler için seçilen 10 dudak dolgunlaştırma ruj ve kremleri.
Smashbox O-Plump Intuitive Lip Plumper
Dudak dolgunlaştırma da yapışkanlıktan haz etmeyenlerinde tercih ettiği bu ruj sayesinde; hem dolgun dudaklara hem de yapışık olmayan dudaklar ile gülümseyebilirsiniz.
Dior Addict Lip Maximizer
Bu dudak rujunda dikkat çeken önemli özellik ise krem özelliği ile birlikte sunulması. Hem dudaklarınıza bakım yapmak hem de dudaklarınızı dolgunlaştırma da kullanarak güzel sonuçlar alabilirsiniz.
Lip Fusion XL
Dudak dolgunlaştırma rujlarında etkili oluşu ile oldukça dikkat çeken bir rujdur ve doğru sonuçlar için sıkça tercih edilir.
Mac Lipstick Shades
Doğal dudak rujları arasında dikkat çeker ve oldukça yüksek satışlara ulaşmış güvenilir bir rujdur. Dolgun dudaklar için kaliteli bir tercihtir.
Clinique Long Last Lipstick
Dudak dolgunlaştırma ve dudak rujlarında marka olan Clinique Long Last Lipstick rujları tam 50 yıllık geçmişi ile gücen veriyor. Oluşturduğu Pazar ve ürünleri oldukça beğeni topluyor.
Maybelline Watershine Lipstick
Dudak ruju ve dolgunlaştırıcı dudak rujlarında diğer önemli markalardan biri de Maybelline Watershine Lipstick… Renkleri ve canlılığı ayrı bir dikkat çeker.
Maybelline Color Sensational
Dudaklarınızın üzerinde yaptığınız makyaj ile artık dolgun dudaklar mümkün. Bunun en güzel örneklerinden bir tanesi de Maybelline Color Sensational’dur.
Shiseido Perfect Rougea
En sık tercih edilen dudak dolgunlaştırıcı rujlarındandır.
Max Factor Colour Collections Lipstick
Aynı zamanda günlük de kullanılabilir.
Pastel Lipstick
22 numara Pastel Lipstick dolgunlaştırma özelliği ile dikkat çekiyor.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın