Ameliyatsız Dudak Dolgusu

Fiziksel görünüş açısından dolgun dudaklara sahip olmak herkesin hayali olmaktadır. Alt ve üst dudağın orantılı olmadığı durumlarda estetik bir dış görünüş elde edilememektedir. Bu duruma sahip olan kişiler için dudak dolgusu işlemi kesin bir sonuç ortaya çıkarmaktadır.

Simetrik dudaklara sahip olmanızı sağlamakta olan dudak dolgusu operasyonları günümüzde ilerleyen teknoloji ile bıçak altına yatmadan mümkün olmaktadır.  Sadece 20 dakika gibi kısa bir operasyon ile daha dolgun dudaklara sahip olmak artık mümkün olmaktadır.

Ameliyatsız Estetik Dudak Dolgusu Operasyonları

Önceden dudak dolgusu gibi estetik bir ameliyata sahip olmak isteyen kişiler ne yazık ki bıçak altına yatarak acılı ve ağrılı birçok süreç geçirerek bu işleme sahip olmaktaydılar. Günümüz şartları ile ilerleyen teknoloji ile ameliyatsız dudak dolgusu işlemi acısız ve çok kısa bir süre işlemde mümkün olmaktadır.

dudak estetiği ameliyat olmadan

Dolgu yöntemleri kullanılarak daha dolgun dudaklara sahip olmak, estetik dudak dolgunlaştırması isteyen kişiler için mümkün olmaktadır. Kişiler istedikleri dolgu yöntemleri seçebilmektedirler. Seçilen dolgu yöntemi ile uzman kişiler operasyonun yapılacağı kişilerden yüz ve ağız hattının ölçülerini almakta ve bu verileri göz önüne alarak doğal bir dudak dolgunlaştırma operasyonu gerçekleştirmektedirler.

Ameliyatsız dudak dolgusu işlemi beraberinde birçok avantajı da getirmektedir. Bu avantajlara göz atacak olursak,

  • Asimetrik dudakların simetrik olarak onarılması
  • Dudakta bulunan sarkmaların onarılması
  • Dudak hattında oluşan kırışıklıkların onarılması
  • Daha estetik dudaklara sahip olunması gibi daha birçok olumlu sonuçları da beraberinde getirmektedir.

Doğru Dolgu Seçeneği ile Kalıcı ve Başarılı Sonuçlar

Uzman kişiler tarafından yapılan testler ile doğru dolgu maddeleri kullanılarak daha kalıcı çözümler ameliyatsız dudak dolgunlaştırma işleminde mümkün olmaktadır. Kişilerin yüz, dudak ve doku yapılarına uygun olarak belirlenen dolgu seçenekleri ile olumlu ve sürdürülebilir sonuçlara sahip olmak günümüz teknolojisi ile çok kolay bir noktaya gelmiştir.

Ayrıca kişiye özel belirlenen dolgu yöntemleri ile dudaklar daha hacimli, daha temiz ve canlı görünerek yine operasyonun olumlu olarak sonuçlanması ile gerçekleşir. Ameliyatsız dudak dolgunlaştırma işlemi ile sizlerde daha etkili dudaklara sahip olabilirsiniz!

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

2 Yorum

  1. Ismet Reply

    Ameliyatsız daha güzel mi duruyor yoksa bendemi öyle görünüyor

  2. Emirhan Kaçmaz Reply

    Ameliyatsız daha iyi gibi gözüküyor.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın