Aleyna Tilki Dudak Dolgusu

Yaptığı her şey ile gündeme oturan 17 yaşındaki lise öğrencisi Aleyna Tilki, bu sefer yaptırdığı dudak estetiği ile gündeme oturmayı başardı.

Cevapsız çınlama şarkısı ile Youtube sıralamalarında zirveye oturan Aleyna, yaşından dolayı çok ilgi çekmişti. Henüz 17 yaşında bu denli başarıya sahip olması bazı kesimler tarafından alkışlanırken bazı kesimler tarafından da tartışılmıştı. Normalde 18 yaş altı grubun giremeyeceği mekanlarda konser de vermesiyle yine gündemi meşgul etmiş, sonrasında 18 yaş altına uygun olmayan yerlerde sahneye çıkması yasaklanmıştı.

Aleyna Tilki, sosyal medyaya yüklediği fotoğraf ile takipçilerinden “dudak estetiği mi yaptırdın?” gibi tepkiler almış. Dudak dolgusu yaptırmak için anne ve babasından izin aldığını da kendisi belirtmiştir.

Dudak estetiği yaptırmanın yaş sınırı var mı? sorularına da burada bir cevap daha bulmuş oluyoruz. Dudak estetiğinin belli bir yaş sınırı yoktur.

Aleyna Tilki sosyal medyada yaptığı bir açıklamada; estetik yaptırmadığını, öncesinde ruj vs. kullanmadığını ama şu anda kullandığı için bu şekilde göründüğünü ifade etti.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

1 Yorum

  1. sokrates Reply

    şu kızdan nefret ettiğim kadar hiçbirşeyden nefret etmiyorum ya. Böyle kendini beğenmiş ukala bir insan daha yok. daha 16-17 yaşındasın sen neyin estetiğini yaptırıyorsun yahu

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın