Bacak Dolgusu Yaptıranlar Ve Yorumları

Her kadın güzel olmak ister, bazı kadınlar güzel olmak için elinden geleni yaparken, bazısı neşter altına bile yatmaktadır. Artık estetik ameliyatlar eskisi gibi lüks değil, ihtiyaç halini almıştır. Kendi bedeninde herhangi bir yerinden memnun olmayan bir kişi rahatlıkla estetik ameliyat olabilir.

Bacak dolgusu fiyatları veya yüz gerdirme ameliyatları sanıldığı kadar yüksek meblağlarla belirlenmemektedir. Her biri için ayrı bir fiyat uygulaması yapılırken, bazısı gerçekten cüzi sayılacak meblağlarla yapılmaktadır.

Bacak Dolgusu Yaptıranların Yorumları

Mine – Bursa

Merhaba; kendim kilolu olmama rağmen bacaklarımda ince ve çarpık bir görüntü vardı. Bursa’da temiz bir estetik kliniğinde bacak dolgusu operasyonu yaptırdım. Doktorum ömür boyu bu şekilde kullanabileceğimi söyledi. Çünkü ben silikon koydurarak yapılanlardan yaptırdım.

Şimdi kendime daha çok güveniyorum. Mini etek ve dar pantolonlarımı rahatlıkla giyiyorum çünkü sütun gibi bacaklara sahibim artık. Tüm bacaklarından memnun olmayan kadınlara tavsiye ederim.

Seher Aydın – Hatay

Bacaklarımda olan fazla yağlardan bu hafta kurtuldum. Bacak dolgu operasyonu olmadan önce çok düşündüm biraz zor karar verdim. Neredeyse karar vermem bir seneyi buldu ama yaptırdığım için çok mutluyum artık çok güzel bacaklarım var.

Kadriye Şen – Sivas

Doğuştan bacaklarımda çarpıklık vardı. Kesinlikle tedavi olmaz zannediyordum. Çocukken öyle böyle haydi idare ediyordum fakat büyüyüp genç kız olunca artık bu çarpıklığı kaldıramaz oldum. Sürekli uzun eteklerle gezmekten sıkılmıştım.

Altı ay önce bacak dolgusu ameliyatı oldum ve sütun gibi bacaklara kavuştum. Çok başarılı bir doktor tarafından yapılan ameliyatım 2 saat kadar sürdü. Şimdi çok memnunum artık istediğim kıyafeti giyebiliyorum.

Sevim – Konya

Bende bacak dolgu ameliyatı olmak istiyorum yıllardan beri bacaklarımda çarpıklık var fakat bu ameliyatı olmaktan korkuyorum ya yan etkisi olursa diye. Fakat bir taraftan da bacak dolgusu yaptırmak istiyorum iyi bir yerde ameliyat olan varsa söylesin.

Yukarıdaki yorumları okudum olumlu yorumlardan epey bir güç aldım. Fakat yine de kafamda soru işaretleri var. Acaba bir şey yüzünden yan etki olur mu, istediğim bacaklara ben de sahip olabilir miyim?

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

4 Yorum

 1. Mxmdd Reply

  Bacak estetegi olan arkadaşlar ücret ne kadar ödedini

 2. Ayşe Serter Reply

  Merhaba, ben bütün bacaklarıma değil biraz dizlerimin çevresini silikonla desteklemek istiyorum.Silikon biraz dolgunluk versin yeterli, bu küçük işlem kaç liradır, öğrenmek istiyorum. Cevaplarsanız sevinirim.

 3. ali Reply

  Diz alti carpiklik var fiyati ,ameliyattan sonra nezam yürüyebilirim bilgi alabilir miyim

 4. neslihan Reply

  bilgi istiyorum

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın