Vitplus orjinal iyot damlası nedir? Fiyatı ne kadar?

Uzun yıllar öncesinden beri iyotun tiroit hormonunun salgılanması adına gerekli olan bir element olduğu bilinmektedir. Fakat tiroit hormonunun haricinde vücuda farklı etkileri de bulunmaktadır. İyot vücuttaki hücrelerin hemen hepsinde bulunur. İnsan vücudunda yeteri kadar iyot bulunmaz ise ölüm gerçekleşmesi olağandır.

İyotun sayısız faydası olduğu gibi birçok yerde de kullanılmaktadır. Yumurtalıklarda oluşan tümörlerde, kanser ilaçlarında ve parazit giderici kimyasal bileşenlerde dahil kullanılıyor. Bazı besinlerin içerdiği yağlar vücuttan zor atılır. Örneğin; mayonez içerisindeki yağ. Bu türdeki yağların vücuttan rahat atılabilmesi için iyot dolaylı yoldan etkendir. İyot, tüm yaşam boyunca vücut için temel bir ihtiyaçtır. Hatta öyleki anne karnında yaşayan bebek için dahi gereklidir. Hatta beslenme uzmanları “tuzu az kullanın ama iyotlu tuz tercihiniz olsun” diyor.

İyot Yetersizliği Beyin Gelişimini Olumsuz Etkiliyor

İyot eksikliği hamile kimselerde düşüğe sebep olabilir. Anne karnındaki bebek içinse zeka gelişmemesine, nanizm (cüce olma) ve işitme kayıplarına sebep olabilir. Bu gibi durumları iyot takviyesi ile engelleyebilirsiniz. Yeteri miktarda iyotu besinlerden alamadığınız düşünüyorsanız orjinal iyot damlası ile takviye edinebilirsiniz. Sadece hamilelikte değil, çocuk yaştaki bireyleri de olumsuz etkileyebiliyor. Okul çağındaki kişilerde olan iyot eksikliği öğrenme gücünü azaltıp, başarıyı olumsuz etkiliyor.

İyot eksikliği şu gibi durumlara yol açabilir :

  • Gün içerisinde sürekli halsizlik,
  • Hiçbir iş yapmayı istememek,
  • Tende kurumalar olması,
  • Normal ısı şartlarında dahi üşüme hissi,

ÇÖZÜM : VİTPLUS!

İyot eksikliğinde en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesi vitplus ile desteklemektir. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafınca yapılan araştırmalar neticesinde iyotlu tuz tüketimi dahi üst seviyelere tırmanıyor. İyot yetersizliği artık tüm vatandaşlar tarafından fark ediliyor. İyot eksikliği yüzünden oluşan hastalıkların çözümü oldukça zor olduğu gibi aynı zamanda maddi olarak da bütçeyi zorlayacak cinstendir. O yüzden vücuttaki iyot eksikliğini iyotlu tuz yahut vitplus ile giderebilirsiniz. Vitplus kullanımı oldukça kolay olduğu gibi günlük içtiğiniz bir içecekle beraber tüketebilirsiniz. İçtiğiniz herhangi bir asit içermeyen içeceğin içerisine 2-3 damla kadar katmanız yeterli olacaktır. Yıllardır kullanılıyor olmasına rağmen 1 kullanıcıdan dahi şikayet veya olumsuz tepki gelmemiştir. Bu yüzden oldukça güvenli bir damladır. Vitplus iyot damlası eczane içerisinde bulamazsanız, orjinaliyotdamlasi.com üzerinden de satın alabilirsiniz. En güvenilir ve en uygun fiyatlı satış yapan resmi bayi sitesidir.

VitPlus Faydaları Nelerdir?

  • Kemik gelişimini güçlendirir ve hızlandırır
  • Cilde parlaklık verir
  • Tamamen doğal bir şekilde kalori yakmanızı sağlar
  • Sindirim sistemindeki bozuklukları düzeltmede kullanılır
  • Hamilelik öncesinde kullanılması durumunda, düşük riskini azaltır
  • Guatr olma riskini azaltır (graves ve sıcak nodüllü hastaların kullanılması önerilmez)

Vitplus vücut için çok gerekli olan iyotu kolay yoldan size sağlayabilen bir damladır. Bu kadar popüler olmasının dezavantajı ise piyasada sahte olanları bir hayli fazladır. Sahte ürün almamak için üzerinde hologramı olan ve faturalı vitplus ürünlerini satın alınız. Hologram üzerinde bazı kodlar bulunmaktadır. Bu kodlar ile orjinal olup olmadığını test etmek mümkündür. Eğer satın aldığınızda faturasız bir vitplus elinize geliyorsa, geri iade edin ve kesinlikle satın almayın.

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın