Kadınlar Erkeklerin İlk Neresine Bakar?

Bayanlar yolda yürüyen erkekleri gördüğünde belli etmeden erkeği süzerler. Bu sadece yolda yürürken değil, bir sevgiliyle ilk buluşmada da olabilir. Kadınlar erkeklerin ilk olarak neresine bakar? “Biestetik” yazarları bu konu hakkında beyin fırtınası yaptı. Yazarlar olarak herkes kendi görüşlerini sundu ve sıkılmadan okuyacağınıza eminiz.

Kadınlar İlk Olarak Dişlere Bakar

Erkeklerin kendine bakıp bakmadığını dişlerine bakarak anlamak mümkün. Eğer erkeğin dişlerinde sarı lekeler var ise ve kötü görünüyorsa kadınlar o erkeklerden hoşlanmaz. Fakat parlak ve beyaz dişleri olan erkeklere kadınlar fazladan bir puan veriyor.

Kadınlar Vücut Yapısına Bakar

Erkekler ne kadar kadınların vücut yapılarına bakıyorsa, kadınlarda erkeklerin vücut hatlarını incelemektedir. Erkeğin kasları, göbeği ve bacakları kadınlar açısından önem arz eder. Kadınlar kilolu ve göbekli erkeklerden hoşlanmıyor. Spor yapan ve kolları kaslı olan erkekler bayanlara hoş görünür.

Bayanlar Erkeğin Poposuna Önem Verir

Vücut yapısında olduğu gibi bu konuda da aynı şey geçerli olup kadınlar da erkeklerin poposuna bakar. Doğrusunu söylemek gerekirse yazarlarımız arasında 9 kişiden 8’i erkeklerin poposunu dikkate aldığını söyledi. Poposunun hatlarını belli eden ve seksi duran erkek popoları biz kadınların oldukça ilgisini çeker. Ayrıca öyle bir popoya bakmadan kendimizi alamayız.

bayanlar erkeğin neresine bakar

Gözler Önemli

Kadınlar ince yaratıklar olduğu için gözlerde hissetmek istedikleri bir güven vardır. İyi bir erkek gözlerinden direk belli olur. Gözlerinin içi parlar ve gözlerinin içinde samimiyet yatıyordur. Hatta ilk buluşmalarda kadınlar erkeklerin gözlerini iyi süzerler. Çünkü gözlerinden nasıl biri olduklarını anlarlar.

Erkeğin Kokusuna Dikkat Edilir

Erkek eğer ki yakışıklı değilse, parfümü ile bayanları etkileyebilir. Erkekler parfüm seçiminde ucuza kaçmaz ve güzel bir koku yakalarlarsa her bayanın ilgisini çekecektir. Şöyle bir tüyo verelim; kadınlar yani banyo yapan ve duş kokusu kokan erkeklere bayılırlar.

Kıyafet Kombini Gerekli

Kadınlar kadar erkekler de moda ile yakından ilgileniyor. Moda ile ilgilenen ve güzel giyinen erkekler bayanlar için fazladan bir puan daha almaktadır.

Erkeğin Saçına Bakarız

Bazı erkeklere kellik yakışsa da her erkeğe yakışacak diye bir kaide yok. Karizma olan birçok kel adam var. Fakat dolgun saçlı ve güzel stili olan bir saç kadınların ilgisini çekiyor. Saçın, sakalın ve bıyığın hijyenik olması önemlidir.

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Ecrin Reply

    Sizin de belirttiğiniz gibi ben de erkeklerin ilk olarak poposuna bakıyorum. Kadınların ilgisini çok çekiyor

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın