Giden Sevgiliyi Nasıl Geri Getirebilirim?

Sevgili ile geçirilen zamanlar kuşkusuz hayatımızın en zevkli ve renkli anlarıdır. İleriki yıllarda geriye dönüp bakıldığında bu anlara özlem duyulur. Anılar tatlı da olsa acı da olsa, insanı duygulandırır. Hele ki ilerleyen yıllarda sevgiliden ayrıldıysanız daha çok bir özlem olur. Erkek arkadaşınız veya kız arkadaşınız sizinle olduğunda onun değerini bilip ona değer vermek gerekir. Partnerinizi kaybetmemek için birkaç öneride bulunacağız.

Sevginizi Aşırı Şekilde Göstermek

Hepimiz bir kızı/erkeği çok severiz ve onun için her şeyi yaparız. Fakat onun için her şeyi yaparken aşırı sevgi davranışlarında bulunuyoruz. Bu yazımızı iki karakter başlığında incelemek istiyorum. Birinci karakterimiz sakin bir yapıya sahipken ikinci karakterimiz daha göz önünde olan fenomen bir kişilik olacak.

1- Fenomen kişi

Sevgilimiz fenomen bir kişiyse bize gelene kadar birçok sevgilisi olmuştur. Fenomen bir kişiye “sesini özledim, sana aşığım” benzeri klasik sevgi sözcükleri söylersek onu çok etkilemez. Çünkü “o” bu sözleri daha önceden başkasından birçok kez duymuştur. Bu gibi popüler olan kişiler daha değişik, standartların dışında kalan ilişkiler ister. Önceki sevgilileri gibi davranırsanız, sizi eski sevgililer listesine yazacaktır.

Biestetik tavsiyesi : Alışagelmiş ilişki ve davranışların dışına çıkın. Ona seni seviyorum-seni özledim-seni merak ediyorum gibi sözler sarf etmeyin. Bu gibi sözleri söylemek yerine davranışlarınız ile bu hisleri ona hissettirin. Beraber olduğunuzda bir cafeye gidip oturmak yerine farklı aktivitelerde bulunun. Örneğin; kayak yapmak, arazi gezisi, denize gitmek. Bu gibi faaliyetler onun hafızasında yer eder. Yine büyük ihtimal önceki sevgilileri ile bu aktiviteleri yapmamıştır.

2- Sakin kişi

Bu başlıktaki kişiyi utanan veya asosyal bireyler olarak da tanımlayabilirsiniz.

Bu gibi kişilerin sizin sevgi gösterinize çok ihtiyacı vardır. Ona olan sevginizi ufak hediyeler ile belli edebilirsiniz. Bu gibi hediyelerin yanında minik ufak notlar bile onu mutlu edecektir. Bir üst başlıktaki gibi aktivitelere alışık değildir. Ama bu gibi sosyal faaliyetleri sevmedikleri anlamına da gelmez. Bu yapıya sahip kişiler sevdiklerine çok bağlanırlar. Onu kendinize bağlarsanız hayalinizdeki mutlu yuvayı kurabilirsiniz. Ama ona yanlış yaparsanız da sizi hiçbir zaman affetmez. Ona kendinizi asla bağışlattıramazsınız. Bu sefer de yapmanız gereken tek şey gideni geri getirme büyüsü olur.

Biestetik tavsiyesi : Bu gibi kişiler için sizlere önemli tavsiyeler vermemize gerek yoktur. Çünkü kendinize alıştırdıktan sonra hayatını size adar.

Aşırı Gezme İstekleri

Partneriniz nasıl karaktere sahip olursa olsun her zaman aynı faaliyetleri yapmak bıkkınlık verir. Yine iki farklı karakter başlığında inceleme yapıyoruz.

1- Fenomen kişi

Partneriniz fenomen biriyse sizle ilişkisi başlamadan evvel birçok yeri gezmiştir. Bu yüzden bir yerleri gezecekseniz farklı yerleri gezmeniz gerekir. Daha önce gezmemiş olduğu yerler, mekanlar olmalı. Ama bunları yaparken de sürekli hale getirmeyin. 3-4 Haftada bir yapılmalı ki anlamı ve önemi olsun.

Biestetik tavsiyesi : Bir yere gidilmek isteniyorsa, bunu isteyen siz değil partneriniz olsun. 4 Haftada bir gezmeye çıkın ama buna ihtiyaç duyan o olsun. Gezmeye çıktığınız anlarda gitmediğiniz yerlere gidin ki bu 4 hafta beklemişliğe değsin. Aynı zamanda daha önce hiçbir sevgilisi ile bunu yapmamış olsun.

2- Sakin kişi

Partneriniz sakin bir kişiyse üstteki maddeden çok daha değişik alternatifleri denemelisiniz. Büyük ihtimal partneriniz sürekli gezen ve sosyal birisi değildir. O yüzden onunla bir yere gitmek istediğinizde sürekli bir bahanesi olacaktır. “Ödevim var, şimdi gitmeyelim, hava kötü” benzeri bahaneleri hazırdır. Zaten dışarı çıkmak isteyen bir kişi olmadığından arada yaptığınız kaçamakları da ailesi fark edecektir.

Biestetik tavsiyesi : Bu kişileri sıkmamak gerekir. Buluşmalarınızda öpüşme veya sevişme gibi olaylara başlarda yer vermeyin. Her buluşmanızda sevimli yerlere gidin. Hayvanat bahçesi, sinema veya yürüme parkı gibi.

Cool Görünme Çabaları

Bu davranışlar her iki karaktere sahip insanlar için de aynıdır. Sadece fenomen kişilerde durum biraz farklıdır. Cool görünmeye çalışmayın. Cool yapınız var ise yapmacık davranmanıza gerek yoktur. Fakat yapınız cool bir yapı değilse ona yapmacık geleceksiniz. Fenomen kişiler bir çok insan tipini tanıdığı için sizin yapmacıktan cool görünmeye çalıştığınızı anlayacaktır. Ama hem fenomen kişiler hem de sakin karakterli kişiler cool görünmeye çalışan kişilerden hoşlanmazlar. Hiçbir zaman olmadığınız gibi görünmeye kalkışmayın. Bu size bir şey katmadığı gibi elinizdekileri götürür.

Çok güzel bir ilişkiniz var ve sevgilinizi bu gibi hatalar yüzünden kaybettiyseniz onu geri getirmek için çok bir seçeneğiniz yoktur. En etkili yöntemlerden başında bağlama büyüleri ve geri getirme büyüsü yer alır. Bu büyü sayesinde onu geri elde edebilirsiniz. Ayrıldığınız vakit ile büyü yaptıracağınız tarih arasındaki fark ne kadar az olursa büyünün tutma ihtimali de o kadar fazladır. Gideni geri getirme büyüsü hakkında fikir almak için TIKLAYINIZ

Genellikle ayrılık üzerinden 1 yıldan fazla zaman geçmesi durumunda büyünün tutma olasılığının düştüğü söylenir.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

2 Yorum

  1. baukon Reply

    Gitmişse geri getirmek için hiç çaba göstermeyeciğimi belirtmek isterim. Giden kaybeder 🙂

  2. ahmet Reply

    giden sevgili geri gelmez. (büyük olasılıkla.) baya başkasına aşık olmuştur ya da artık ilişkiden sıkılmaya başlamıştır ve terk etmiştir. fenomen olmak ve cool görünmek bence geri getirmez.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın