En İyi Öpüşen Burç Hangisidir?

Burçlara göre öpüşme şekilleri ve detayları değişmektedir. Hangi burç en iyi öpüşür dememiz gerekirse bunu tam olarak bilemeyiz. Burçların özelliklerine göre öpüşürken yaşananlar değişebilmektedir.

Burçların Özellikleri ve Detayları

Koç erkeği öpüşmeye doyamaz. Her zaman güzel dudaklar aramaktadır. Koç kadını ise öpüşmekten çekinmez ve ilk adımı her zaman onlar atabilir.

Boğa erkeği, fanteziye önem vermektedir. Gerçekten sevdiği kişi ile birlikte ise, o zaman tam bir boğaya dönüşeceğini göreceksiniz.  Boğa kadını ise, öpüşme konusunda çok yaratıcıdır.

İkizler erkeği, çekici bir tavırlar sakin ve hassas öper. Bu şekilde partnerinin üzerinde 2-3 gün geçmeyecek bir etki bırakır.

Yengeç erkeği, partnerine hislerini öpüşerek belli eder. Yengeç kadını ise, öpüşmek bir maraton olsa kesinlikle birinci olurdu. Onunla saatler boyu sıkılmadan öpüşebilirsiniz.

Aslan erkeği, karşısındaki ona kendini tamamıyla bırakana kadar öpüşmeyi bırakmaz.  Aslan kadını ile öpüşen kişi ise, zaman ve mekan kavramını unutur.

Başak erkeği, partnerinin nelerden hoşlandığını hızlı bir şekilde analiz ederek harekete geçer. Başak kadını ise, partneri tarafından yönlendirilmeyi tercih eder. Hassas ve yavaş dokunuşlara bayılır.

Terazi erkeği,  nasıl oluyordur bilinmez ama kadınları kendisine çeken bir özelliğe sahiptir. Öptüğü kadına tamamıyla kendini adar. Terazi kadını ise, çok seçicidir. Birçok erkekle öpüşmesinin nedeni doğru erkeği aramak istediğinden dolayı olabilir.

Akrep erkeği, karşısındakini mutlu etmek için yapamayacağı şey yoktur. Hatta bazen ileriye bile gidebilir. Akrep kadını ise, erkeğe göre biraz daha tedirgindir. Bazen utangaç bazen de yırtıcı olabilirler.

Yay erkeği, dobra tavırları sayesinde kadınların tam kalbine isabet ederler. Yay kadını ise, macera peşinde olup hayalinde erkeği bulunca onu şımartmak için elinden geleni yapar.

Oğlak erkeği, burçlara göre öpüşme çeşitleri deneyerek en iyisini bulmaya çalışır. Oğlak kadını ise, canı sıkılmış gibi davranarak kontrolü kaybetmemeye çalışır.

Kova erkeği, heyecan arıyorsanız doğru adrestir. Kova kadını ise, bu konuda uzmandır.  Fantezi ve fikirlerini sınırı yoktur.

Balık erkeği, rahat bir öpüşme için güven aramaktadır. Balık kadını ise, hayalindeki adamı bulduğu zaman tamamıyla kendini ona bırakır.

Burçlara Göre Öpüşme Şekilleri

Her burç karşısındaki kişiden farklı şeyler bekleyebilir ve ona göre davranabilir. Eğer güven ve aşk varsa öpüşmek bir sanat haline gelebilir ve vazgeçilmez olabilir.

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın