Yüz Gençleştirme Operasyonu

Yaş ilerledikçe kırışıklıklar yada göz kapağında düşme kaş üstü kırışıklık. Yani genel olarak göz çeveresinde kırışıklar meydana gelmektedir. Dış görünüşüne fazlası ile önem veren kişilerde bu belli yaştan sonra ortaya çıkan kırışıklıklar sorun yaratmaya başlar kişiyi fazlası ile rahatsız eder. Bu yüzden belli estetik girişimlerinde bulunurlar. Yani buna yüz gençleştirme değilde yüz gerdirme gibi tanımlarda bulunmak daha doğru olacaktır. Aslında 35 yaştan sonra küçük kırışıklıklarda botoks uygulaması yaptırmaya başlarsanız yüzünüzde sarkma olmayacak yada geç olacaktır. Buda estetiğin izi ertelemenize yardımcı olur yüzünün daha genç gözükmesini sağlar.

Botoks uygulaması için profesyonel olarak bu işi yapan kişiler bulunmakta. Evinize kadar gelerek yüz gerdirme operayonunu iğnelerle yapıyorlar. Tabi ki btok yüz gerdirme işlemi yaş ilerledikçe daha zor oluyor yani botoks yeterli olmuyor maalesef ki. Yüzümüzde eriyen kas dolgusu ile yüz çevresinde sarkmalar meydana gelebilmektedir. yüzde eriyen yağ ve kas dokusu da yüzde belirgin değişikliklere yol açmaktadır tüm bunlardan kurtulmak için bayanlar yüz dolgusu yaptırmaktadır bayanlar olarak da sınırlandırmamak gerekiyor baylarda botoks ve yüz dolgusu gibi estetik işlemleri yaptırabiliyorlar.

Yüz dolgusu kırışıklıkları önler ve yüzdeki sarkmaların toparlanmasına yardımcı olur aynı zamanda yüz dolgusu dudağa da dolgun katar ve dudaklarınız olduğundan daha şiş gözükmesini sağlar. Yaptırmış olduğunuz yüz dolgusu cilde dirilik katar dirilik katmasında cildinizin daha genç gözükmesini sağlamaktadır.cildinizdeki bu sarkmalar ve kırışıklıkların sebebi ise sizin günlük hayatta yaşadığınız stresiniz , hava değişiminiz tükettiğiniz nikotin oranı yüzünüze etki eden güneş ışınları gibi etkenler yüzünüzün kırışmasına neden olabilmektedir yaşın ilerlemesi kilo alıp verme ile de yüzde sarkmalar meydana gelmektedir. Bu dolgu tedavisinin evde yaptırabileceğiniz botoks uygulaması gibi değilsir. Uzmanlar tarafından yapılır.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın