Yüz Estetiği Öncesi ve Sonrası

Yüz estetiği ameliyatlarında hastanın kararını etkileyen en önemli sonuç, daha önce yapılan uygulamalardaki yüz estetiği öncesi ve sonrası uygulamalarıdır.

Operasyon öncesi için hastanın karar verme süreci oldukça sıkıntılı geçer. Birçok farklı uygulama arasından hangisinin tercih edileceği, bu uygulamaların en etkili şekilde nasıl sonuçlanacağı ve hastanın günlük hayatına nasıl etkide bulunacağı konusunda birçok farklı çalışma yapılır.

Hekimin önerisi ve hastanın kararıyla sonuçlanan analiz süreci, operasyonun gerçekleşmesi ve sonuçların takip edilmesi ile devam eder.

Yüz Estetiği Öncesinde Neler Yapılır?

Hastanın muayenesi sonrasında yaşam koşulları, beslenme şekli, herhangi bir kronik rahatsızlığının olup olmadığı gibi durumlar dikkate alınır.

Operasyon için belirlenen günden 1 hafta öncesine kadar kan sulandırıcı ilaçlar kullanılmaması, yüzde herhangi bir makyaj uygulaması olmaması gerekmektedir. Yüz estetiği öncesi hastanın konu hakkında detaylı olarak bilgilendirilmesi ve olası komplikasyonlarının sonucunun analiz edilmesi önemlidir.

Yüz Germe Ameliyatı Öncesi ve Sonrası Yüz Germe Ameliyatı Öncesi ve Sonrası Yüz Germe Ameliyatı Öncesi ve Sonrası

Operasyon İçin Gerekli Olan Uygulamaya Karar Verilmesi

Operasyon için gerekli olan hangi yöntemin tercih edileceğine karar verilerek, hastanın yeterince uygun olup olmadığı sonucuna göre uygulama seçimi yapılır.

Hastanın bütçesi de önemli olduğu için, hangi operasyonun bütçeye ve hastaya en uygun sonucu vereceğine karar verilir. Yüz estetiği operasyonları;

 • Örümcek ağı estetiği,
 • Lazerle cilt gençleştirme,
 • Ultra terapi,
 • İple yüz germe operasyonlarıdır.

Hangi uygulamayı tercih edecekseniz, ona göre bir karar vererek, en ekonomik koşullarda seçim yapabileceksiniz.

Yüz Estetiği Sonrası Neler Olur?

Yüz estetiği sonrası hastanın sonucu bariz bir şekilde görebilmesi zaman alacaktır. Bir iki ay içinde belirginleşmeye başlayan sonuçlar, günden güne daha genç ve aydınlık bir cilt görünmesi ile ortaya çıkacaktır.

Hastanın cildindeki ince kırışıklık, leke ve sarkmalar gün geçtikçe daha düzgün bir hale gelmeye başlayacaktır. Estetik uygulama yaptırdığı belli olmasın isteyenler için ameliyatsız yüz estetikleri söz konusudur.

Yüz Estetiği Maliyeti

Yüz estetiği için gerekli olan uygulamalar, ortalama bin lira civarında olacak maliyetleri gözden çıkarmanızı gerektirmektedir.

Her operasyonun fiyatı farklıdır ve sonuç da değişiklik göstermektedir.  Nispeten daha ucuz ve etkisi geçici uygulamalar, dolgu uygulamalarıdır.

Yüz Germe Ameliyatı Öncesi ve Sonrası Yüz Germe Ameliyatı Öncesi ve Sonrası Yüz Germe Ameliyatı Öncesi ve Sonrası Yüz Germe Ameliyatı Öncesi ve Sonrası

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

2 Yorum

 1. nur Reply

  yüz estetiği maliyeti en fazla ne kadar tutar sizce?

  • biestetik Reply

   İsteyecek olduğunuz estetik türlerine göre ve doktoruna göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden net bir fiyat verememekteyiz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın