Saten Yüz Germe Yaptıranların Yorumları

Yaşlanma belirtilerinin ilk başında, ciltte meydana gelen kırışıklıklar yer almaktadır. Özellikle bayanlar, bu yılların bir hatırası olarak cilde yerleşen kırışıklıklardan rahatsızlık duymaktadır. Yaşlı görünüm yerine, daha genç ve dinamik bir görünüm sahibi olmak isteyen birçok kişi bu kırışıklıklar için çeşitli yöntemlere başvurmaktadır.

Anti-aging uygulamaları olarak bilinen, cilde uygulandığında yaşlanma belirtilerine olumlu etki eden bu uygulamalar hem bayanlar hem baylar tarafından büyük ilgi görmektedir. Son dönemlerde anti-aging uygulamaları tıpkı diyetler kadar önemli bir hal almıştır. Birçok kişi bu yaşlanma karşıtı uygulamaları, belirtiler ortaya çıktıktan sonra uygulatmaya başlamaktadır. Fakat uzmanlar, bu uygulamaların erken dönemlerde uygulatılmaya başlanmasının daha iyi sonuçlar almak için önemli olduğunu vurgulamaktadır.

Son yıllarda birçok kişinin ilgi gösterdiği anti-aging uygulamalarının arasında saten yüz germe uygulaması da yer almaktadır.

saten yüz gerdirme

Saten Yüz Germe Hakkında

Yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırarak, daha genç görünümlü bir cilde sahip olmak isteyenler son dönemlerde saten yüz germe uygulamasını sıklıkla tercih etmektedir. Saten yüz germe işlemleri, oldukça konforlu bir estetik uygulaması olarak bilinmektedir.

Uygulamayı yaptıran kişi saten yüz germe sonrasında normal günlük yaşamını aynı düzende devam ettirmektedir. Üstelik ameliyatsız saten yüz germe operasyonu, ağrısız, yan etkisi olmayan ve cilde zarar oranlarının daha düşük olduğu bir estetik müdahaledir. Cilde yeniden sıkılık kazandırmak için son dönemlerde en sık uygulanan uygulamalar arasında yer almaktadır.

Saten Yüz Germe İşlemi Yaptıranlar

Dünya genelinde oldukça yaygın olan saten yüz germe tedavisi Türkiye’de de son dönemlerde yaygınlaşmaktadır. Türkiye’de estetik uygulamalarının çok yaygınlaşmamasından dolayı yurt dışına göre daha az kişi saten yüz germe işlemini yaptırmaktadır. Kırışıklıklar ile mücadelede en uygun estetik müdahaleler arasında yer almaktadır.

Ağrı, acı hissedilmediği, aynı gün kişiler günlük yaşamına devam edip hatta işe gitme fırsatı sunduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Birçok uygulamayı yaptıran kişi, sonuçlardan memnun kalmaktadır. Birçok kişi memnuniyetini dile getirirken, kişiler güvenilir ve alanında uzman olmayan kişilere bu uygulamayı yaptırdığında istenmeyen durumlar yaşanmaktadır. Uygulamayı yaptıranlar bu nedenle uzman, güvenilir adresler tercih edilmesine dikkat çekmektedir.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

1 Yorum

  1. ayça ecrin naz Reply

    2 yıl önce istanbul beşiktaşta saten yüz gerdirme operasyonu yaptırdım. operasyon sonrasında aynı gün işime başlayabildim. hiç sorun olmadı benim için. yaptıracak arkadaşlara tavsiye ederim

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın