Örümcek Ağı Estetiğinin Avantajları

Yüzünde, ağız ve dudak çevresinde, göz kapaklarında kırışıklık olan kişilerin, çene ve gıdık bölgesinde sarkma bulunan kişilerin ve yüzünü daha genç bir şekle sokmak isteyen kişilerin başvurduğu yenilenme operasyonunun adına örümcek ağı estetiği denilmektedir.

Bir çok kadının tercih ettiği bir yöntem olan örümcek ağı estetiğinin avantajları saymakla bitecek gibi değildir. Örümcek ağı estetiği ile kırışık ve sarkmalarından memnun olmayan erkek ve kadınların örümcek ağı estetiği yaptırdıktan sonra hem psikolojik hem de bedensel olarak rahatlama hissetmektedirler.

Örümcek Ağı Estetiği

Polidiaksanon iplerin kullanıldığı örümcek ağı estetiği için hiçbir yan etkisi bulunmayan tıbbi ipler olarak anıldığı bilinmelidir. Bu ipleri cilt altına yerleştirmek için çok ince uçlu iğneler kullanılmaktadır. Cilt alt dokusuna yerleştirilen bu tıbbi ipler sayesinde cildin gergin ve pürüzsüz bir hal aldığı görülmektedir.

Örümcek ağı estetiği yüz gençleştirmede ve bedenin her uzvunda kullanılabildiği için ve ameliyat işlemi gibi bir işlem yapılmadan uygulama yapıldığı için en fazla tercih edilen yöntemlerden birisidir. Yani yaşlanmak istemeyen kişilerin sürekli genç kalasına sebep olan örümcek ağı tekniği ile kişiler gerçek yaşlarını kesinlikle göstermeden hayatlarına devam ettiklerinden dolayı örümcek ağı estetiği tekniğini tercih etmektedirler.

Örümcek Ağı Estetiğinden Sonra

Çok kısa bir sürede yapımı sağlanan örümcek ağı estetiğinden sonra kişilerin dinlenme süreci gibi bir süre ayırmalarına gerek yoktur. Örümcek ağı işlemi yaptırdıkları gün kişilerin dinlenmesinin yettiği uzmanlarca söylenmektedir. Hatta örümcek ağı estetiğinden sonra hemen örümcek ağı estetiği yaptıran kişi makyaj yapabilmekte ve isterse işinin başına dönebilmektedir.

Örümcek ağı estetiğinin halk arasındaki söylenen ismi de iple yüz germe olarak bilinmektedir. Bu sistem yaptıranlar tarafından yaptırmak isteyenlere oldukça fazla tavsiye edilen bir estetik biçimidir. Acı ve ağrı oluşmadan atlatılabilen örümcek ağı estetiğinin fiyat açısından da bütçeyi sarsmadığı uygun fiyatlarla yapılabildiği bilinmektedir. Günümüzde en fazla kadınların tercihi olan örümcek ağı estetiği ile yüz ve vücut bölgeleri gerdirme tekniği son zamanlarda erkeklerde de büyük ölçüde kullanılan vücut ve yüz gerdirme işlemlerinden birisi haline gelmiştir.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Adnan Dan Reply

    vay arkadaş birde örümcek ağı estetğimi çıkmış. daha neler duyacağız bakalım.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın