Ameliyatsız Yüz Germe

İnsanların genetik kodları ile ilgili olan cilt güzelliği, yılların geçmesiyle daha farklı bir hale gelir. İlk çizgilerin belirginleşmesiyle ortaya çıkan yaşlanma belirtileri, kozmetik kremlerle geciktirilmeye çalışılır.

Kremlerin etkisi de bir yere kadardır ve ilerleyen aşamalarda daha gözle görülür müdahalelere ihtiyaç duyulur. Ameliyatsız yüz germe uygulamaları, son yıllarda oldukça iyi sonuçlar alındığı için de her geçen gün daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Bu yöntemler ve fiyat seçenekleri konusunda onlarca alternatif vardır.

Ülkemizde gelişmiş olan estetik cerrahi hakkında uzmanlaşan hekimler sayesinde, her geçen gün daha başarılı sonuçlar alınabilmektedir.

Ameliyatsız Yüz Gerginleştirme

Ameliyatsız Yüz Germe Uygulamaları Nelerdir?

Ameliyatsız yüz germe çeşitleri;

  • Lazerle cilt gençleştirme,
  • Örümcek ağı estetiği,
  • Altın iğne,
  • İple yüz germe,
  • Ulthera yüz germe operasyonlarıdır.

Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatları

Hangi seçeneğin uygulanması gerektiğini öğrenmeniz için, deneyimli bir hekimden destek alabilirsiniz.

Hekimin muayenesi sonucu yüzünüzün hangi alanında, ne gibi müdahale yapılması gerektiği ortaya çıkacaktır. Ameliyatsız yüz germe uygulamalarına göre fiyatlar değişecektir. Ancak botoks, dolgu gibi uygulamalardan daha pahalı olan bu seçeneklerin hem sonuçları daha iyidir, hem de fiyat avantajları daha yüksektir.

Ameliyatsız Yüz Germe Operasyonu Kimler İçin Uygundur?

Ameliyatsız yüz germe için uygun olup olmadığınızın belirlenmesi doktorun muayenesi sonucunda ortaya çıkar.

Cildin daha gergin görünmesinin sağlanması, ameliyatsız yüz germe nedir sorusunun cevabıdır. En iyi sonuçları veren yüz germe operasyonu, kişinin cildinin gerginliğini yitirmiş olan bölümlerine uygulanır ve cildin her geçen gün biraz daha gençleşmesi ile sonuçlanır.

Ameliyatsız Yüz Germe Operasyonu Nasıl Bir İşlemdir?

Cilt germe uygulamaları için anestezi gerekmediği için, operasyon en fazla 1 saat sürmektedir. Daha genç ciltlerde alınan sonuç, oldukça uzun süre kalıcıdır ve operasyon süresi de buna göre daha kısa sürer.

Lazerle yapılan operasyonlar daha kısa sürede biter ve birkaç seans uygulamak gerekebilir. Ulthera ise, 1 kez yapılır ve tekrarlamak gerekmez. Bu nedenle operasyonlarda değişiklikler söz konusu olabilir. Uygulama sıklığı ve ücretler, her işlem için farklıdır.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

2 Yorum

  1. dilara Reply

    örümcek ağı estetiği hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz?

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın