Vajina Estetiği Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vajina Estetiği Hangi Durumlarda Yapılır?

Estetik ameliyatları konusunda gelişen teknoloji ve kültür ile birlikte estetik ameliyatları günden güne daha sık yaptırılmaya başlandı. Kişilerin görünen yerlerinde olduğu gibi görünmeyen bölgelerinde de estetik yaptırması artık normal karşılanmakta ve kişinin güvenini yakalamasında yardımcı olmaktadır. Her ne kadar başkası görmese de; partneri ve ya eşi ile birlikte, kişinin kendisinin de göreceği gerçeği artık gizlenememektedir. Bu yüzden estetik görünüm her konuda oldukça önem ifade eder.
Vajina estetikleri de bu kapsamda ele alınır. Bilhassa kadınların genital bölgelerinde oluşan, daha çok vajina girişinde yani ağzında bulunan hasarların giderilmesinde uygulanır. Kimi durumlarda da şişmeler, kapanmalar gibi durumlar için de rahatlıkla uygulanır. Genelde ise istenmeyen lekelerden kurtulmak için yaptırılır. Bu ise doğum sonrasında sık olarak yaşanır. Doğumda yaşanan sıkıntılar sonucunda da bu tip sorunlara çok fazla rastlanır.

Vajina Estetiği Sonrasında Hakkında Tavsiyeler

Cinsel yaşamda yaşanan bazı sıkıntıların kaynağında estetiksel sıkıntılar yer alır. Vaajina ağzının dar olması, geniş olması Klitoropeksi denen g noktası bölgesinde yaşanan sıkıntılarda cinsel yaşamda sıkıntıların kaynağı olabilir. Bu tür durumlarda da vajina estetikleri ile daha canlı ve etkili cinsel yaşama kavuşabilirsiniz. Orgazm sorunlarının biyolojik olanları da bu yolla çözülecektir.
Vajina estetik ameliyatları sonrası için bir şey söylemek için genel ifadelerden yararlanılabilir. Estetik türüne göre değişebilir ve bazı estetiklerde gün içinde taburcu işlemleri olurken bazı işlemlerde ise 3 günü bulabilir. Genel olarak sancısız geçer ameliyat sonrası enfeksiyon sorununa dikkat edilmesi önerilir. Bunun aksine iyileşmeler ve sonuçlar çok kısa sürede belirir ve kişi vajinası yeni görünümüne kısa zamanda dönüşecektir. Kemik olmayan gölgelerde olması bu sonuçlar için oldukça önemlidir. Bu yüzden vajinal bölgelerde estetik işlemleri sonrasında; cinsel birleşme için doktorun tavsiyesine uymak zorunda olduğunuzu da unutmamalısınız.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın