Labioplasti Olanların Yorumları

Cinsel hayatın daha da sağlıklı olmasını sağlamak için yapılabilecek olan cerrahi müdahalelerin başında labioplasti gelmektedir. Genel ifade ile iç dudakların düzeltilmesi ve daha estetik bir görünüm kazanmasına yardımcı olan operasyon olarak tanımlayabileceğimiz labioplasti genelde yetişkinler tarafından yapılması tercih edilen bir işlemdir. Bu ameliyatı daha önceden olanlar yorumlarında memnun olduklarını belirtmekte ve her zaman için daha iyi bir sonuç ile karşılaşıldığını anlatmaktadır.

İşin Sırrı İyi Bir Doktor İle Karşılaşmaktır

Her hekim alanında iyi işler çıkardığı sürece alınan sonuçlar da olumlu olmaktadır. Labioplasti ameliyatı için de bir kadın doğum uzmanına ihtiyaç duyulmaktadır. Gerekirse daha önceden bu işlemi yaparak tecrübe edinmiş ve tüm detayları bilen hekimlere danışmak uygun olacaktır. Aslında ameliyat süresi bakımından kısa süren bir işlem olması sayesinde kadınların zorluk çekmesi de mümkün olmayacaktır. Buna ek olarak ameliyat sonrasında doktor tarafından verilen tavsiyelere de uyulduğu sürece tedavi aşamasında zorluk da çekilmemektedir.

Kızlık Zarına Etkisi Yoktur

Kızlık zarının zarar görmesi ile alakalı endişeler labioplasti operasyonları için çok sık rastlanan durumlardandır. İç dudak yapısına yapılan bir müdahale olmasına rağmen vajina içine bir müdahale yapılmadığından dolayı kızlık zarı bu ameliyattan etkilenmeyecektir. Bu yüzden genç kızlar için de estetik kazanılması anlamında bu işleme başvurulabilir. Ameliyat esnasında yapılan lokal anestezi sayesinde yaş sınırı da düşürülebilmektedir.

Labioplasti Ameliyat Sonrası Süreç Ve Yorumlar

Herkes için kolay ve bir o kadar da hızlı bir işlem olduğu bilinmektedir. Genelde 1 hafta sonunca yaralar kapanmaya başlayacak ve 2 hafta sonunda acı ya da ağrı duyulmayacaktır. Yorumlarda da en sık rastlanan sıkıntının oturma sorunu olduğu anlaşılmaktadır. Ameliyattan sonraki 10 gün oturur pozisyonda olunması acı verebilir. Cinsel ilişkiye girmek için ise en az 1 ay beklenmesi tavsiye edilmektedir. Dışarıdan bakıldığında ameliyat izlerinin görülmesi mümkün olmamaktadır. Bu sebeple işlem çoğu kadın tarafından tavsiye edilmektedir. Bakım konusunda da özel temizlik ürünleri ile temizleme işlemine önem verilmesi ve takip edilmesi gerekmektedir. 30 dakikalık bir işlem ve 1 aylık tedavi sürecinden sonra daha sağlıklı bir cinsel hayatınız ve estetik bir genital bölgeniz olabilir.

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın