Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Eski zamanlardan bu yana halen önemli bir konu olarak görülen kızlık zarı mevzusu günümüzdeki her bölgede araştırma konusu olmaktadır. Genç kızlar için koruyucu bir zar olarak isimlendirilen bu zar evlilik çağına kadar korunması gerektiği bilinmektedir.  Aslında kızlık zarı dediğimizde aklımıza bekaret kavramı da gelebilir. Herhangi bir sebep ile genç kızların bekareti bozulduğunda ise eski zamanlardaki gibi çaresiz bir son ile karşılaşmak artık kaderiniz olmayabilir. Kızlık zarı diktirme operasyonları ile eskisi gibi bekaretinize kavuşabilirsiniz.

Kızlık Zarı Nedir?

Sanıldığının aksine kızlık zarı bir zar yapısından daha da farklı bir dokudur. Mukozaya benzeyen bir dokudan söz edebiliriz. Vajinanın girişinden yaklaşık olarak yarım ya da bir buçuk santimetre sonra zarı görmek mümkündür. Bozulmasının sebebi yabancı bir cisim ya da penis etkisi ile genişlemesi ve yırtılmasıdır. Kanama meydana geldiğinde ise kızlık zarının bozulduğunu anlayabiliriz. Göz ile yapılan jinekolojik muayene sonrasında kızlık zarının bozulup bozulmadığı anlaşılabilmektedir. Zarın yırtılmasının üzerinden 1 hafta geçtikten sonra yırtılmanın zamanını tespit etmek mümkün olmamaktadır.

Kızlık Zarı Neden Bozulur Ve Kim Dikebilir?

Her şeyden önce bilinmesi gereken önemli durum, doktoru iyi seçebilmektir. İsmi bile tanınmayan kliniklerde bu işlemi yaptırmak oldukça zararlıdır ve işi daha da kötü sonuçlara götürebilmektedir. Kızların hayata daha olumlu bakmaları için bu kızlık zarı dikimi işlemini yaptırabilirsiniz. Dikimi yapacak olan kişi ise Kadın Doğum Uzmanı olmalıdır. Kızlık zarının bozulmasına sebep olacak nedenlerin başında cinsel ilişkiye girme ya da yabancı bir cismin vajinaya girmesi gelmektedir. Kızlık zarı yırtıldığında hafif bir kanama meydana gelecektir. Buna ek olarak doğum yaparken ya da vajinal muayene sırasında da kızlık zarı yırtılabilmektedir.

Kızlık Zarı Dikim Fiyatları

Birçok sebepten dolayı kızlık zarı dikimine ihtiyaç duyulabilir. Günümüzde bunun için özel olarak çalışan uzmanlar bu işlemi muayene ettikten sonra uygulamaktadır. Yaklaşık olarak fiyat konusunda 1000 ya da 1500 lirayı gözden çıkarmak gerekmektedir. Kızlık zarı diktirme süresi ise hemen hemen yarım saatlik bir süreyi kapsamaktadır. Bu fiyata yapılan zar dikimleri geçici olarak koruma sağlamaktadır. Daha üst bir rakam ile kalıcı dikim yaptırabilir ve flep yöntemini uygulamalarını isteyebilirsiniz.

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

5 Yorum

 1. dilan Reply

  1 hafta sonra düğünüm var. Kızlığımı daha önceki sevgilim almıştı. Zarımı diktirmeli miyim?

  • izmirlee Reply

   kocana açık açık anlat canım. ben de evlenirken kız değildim. daha önce çok kez sex yapmıştım. kocama evlenmeden anlattım. anlayışla karşıladı. çünkü o da benden önce çok kadınla yatmış

 2. yıldız asumanlar Reply

  19 yaşındayım ve evli değilim. Seks yapamamaktan sıkıldım. Kızlığımı sevgilime vermek istiyorum. Sonradan diktireceğim. Kızlık zarı bozulduktan sonra rahatça seks yapabilirim diye düşünüyorum. Ama aklıma çok acır diye geliyor? Tecrübeli kişiler fikir verebilir mi?

  • göksü Reply

   ilk cinsel ilişki yaşanırken aceleci davranılmamalıdır. Ön sevişmeni uzun tut. Vajinan iyice ıslansın ki penis girerken canını yakmasın. Erkeğin ve senin acele etmeden yavaş bir şekilde bu işi halletmesi gerekir. İlk cinsel ilişkide zevk almayı ummayın. Zar yırtıldıktan sonra ilişkiye de devam etmeyin. Benim ilk ilişkim kocam ile olmuştu canım hiç yanmamıştı. Çok rahat bir şekilde kızlığım bozulmuştu.

 3. pelin Reply

  ben 2 ay önce kızlık zarımı diktirmiştim. Meğerse kızlık zarı dikimleri geçici ve kalıcı olarak ikiye ayrılıyormuş. ben de geçici yaptırmışım. şu anda zarım yok ve nişanlım öğrenmeden kalıcı olarak zarımı diktirmeliyim.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın