Genital Bölge Estetiği Yaptıranlar Ve Yorumları

Çok eski tarihlerden beri kadınlar güzel olmak için büyük çabalar harcarlar. Her yolu deneyerek güzel olmayı tercih eden kadınlar vücutlarında sarkık gördükleri yerleri çağımızda estetik ameliyatlarla düzelttirmeyi daha hoş görünmeyi tercih ediyor.

Genital bölge bozukluğu olan kadınlar utanırlar, sıkılırlar ama değiştirmek istediklerini söyleyemezlerdi. Fakat estetik uzmanları tarafından tüm vücut ameliyatları yapıldığı gibi genital bölge ameliyatları da kolaylıkla yapılmaktadır.

Kadınların Güzel Olma İsteği

Güzellik anlayışı tabii ki içinde bulunduğumuz zamana, kültürel yapıya, kişi karakterine ve ruh halimize bakmaktadır. Eski zamanlara nazaran kadınların estetik açısından biraz daha fazla sesi çıkmaya başladı.

Son yıllarda güzelleşme adına genital bölge ameliyatları da estetik ameliyatlar içerisine katılmıştır. Cinsel organda bozukluk olması cinsel fonksiyon bozukluklarına neden olduğu da bilinmektedir.

Genital bölgelerinde sarkma, dar bölge, geniş bölge olan bayanların estetik ameliyat olmalarından doğal bir şey yoktur. Genital bölge estetiği yaptıran bayanların yorumlarına bir bakalım.

Vajina Bölge Estetiği Yaptıranlar Ve Yorumları

Genital Bölge Estetiği Yaptıranlar

Ayşe Menzil – Giresun

Kendimi rahatsız edecek kadar göğüslerimde ve genital bölgemde sarkma vardı. İki tane doğum yaptıktan sonra kendimden rahatsız olmaya başladım ve genital bölge ameliyatı ile göğüs küçültme ameliyatı yaptırdım.

Şu an hem bedenim hem de psikolojim düzeldi. Kendime daha fazla güveniyorum. İş arkadaşlarım arasında ve evimde kendimi daha mutlu hissediyorum.

Günay – Antalya

Genital bölge ameliyatı olmak istediğimde arkadaşlarım boşu boşuna acı çekme dediler. Zaten hiçbir şekilde acı çekmedim. Şimdi kendimi hem daha güzel hem de daha sağlıklı hissediyorum.

Songül Karahasanoğlu – Bursa

Kadınların %80 oranı genital bölgesindeki bozukluklardan bahsetmeye çekiniyor ve utanıyor. Fakat genital bölge de aynı burnumuz, göğüslerimiz ve kalçalarımız gibi çirkin görünebilir.

Ben 2014 yılında yaptırdığım genital ameliyattan çok memnun kaldım hiçbir şekilde acı da hissetmedim. Hatta estetik ameliyattan sonra hiçbir şekilde ağrı hissetmedim ve ağrı kesici bile kullanmadım.

Gülten Şirin – Kahramanmaraş

Bence genital bölgesinden rahatsız olan kadınların hepsi mutlaka bir estetik uzmanına muayene olup daha sonra ameliyatlarını olmalı. Kendinizi iyi hissetmeniz için inanılmaz güzel bir duygu.

 

 

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın