Prp Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Prp

Prp tedavisi son zamanların en doğal yöntemlerinden bir tanesidir. Prp tedavisi sadece saç ekiminde ve ya saç dökülmesinde etkili bir yöntem olmayıp; ortopedi, cilt yenilenmesi, yaraların iyileştirilmesi gibi birçok alanda uygulanır. Bu uygulamaya iksir olarak bakmak doğru olacaktır.
Vücuttan alınan bir miktar kanın; işlem sonrası ayrıştırılması ile birlikte yeniden vücuda verilmesi ile birlikte yenilenme, canlılık sağlanır. Yaşlanmış, yıpranmış ciltlerin üzerinde ki etkisi yaraların iyileşmesinde ki etkisi ve cilt korumasında ki etkisi çok ama çok fazladır.
Saç ekimi ile birlikte uygulanan prp tedavisi sayesinde, saç köklerinde canlanma v
e köklerde korunma da sağlanmaktadır. Saç ekimi ile birlikte de yapılan bu iksir sorunsuz sonuçlar için oldukça önemlidir.

Prp Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Prp tedavisi ile birlikte yenilenen cildin tam olarak kalıcı hale gelme süreci açısından 15 günde bir olmak üzere başlangıçta 4 seans yapılır. Bu seansların ardından canlı cildinizin farkını hemen hissedeceksiniz ve seansların bile etkisini yaşayarak tecrübe edeceksiniz. Sonrasında korunmanın ve canlılığın sürekli hale gelmesi açısından prp işlemini yılda bir yapmanız gerekir. Aksi takdir de yine ciltlerde yıpranma, kuruma vb. sıkıntılar baş gösterebilir. Kanın yenilenmesi ile birlikte alınacak sonuçlara sizlerde şaşıracaksınız.

Prp Tedavisi Zararlı Mıdır?

Zararı yoktur. Tamamen doğal ve katıksızdır. Her hangi bir zarar içermemesi oldukça önemlidir. Tedavi süreci de hızlı olan bu yöntem ile ayrıca sayısız birçok sıkıntı da önlenmiş olacaktır. Bu tedavinin zararları olmasa da alınan kanların enjekte edilmesi ve ayrışma süreci açısından güvenilir ekip ve kurumlarda yaptırılması gerekmektedir. Olası sıkıntıların önüne geçmek için bu olmazsa olmazdır. Farklı bir zarar ve kayıp prp tedavilerinde asla düşünülemez. Prp saç ekimi ve tedavisi ile birlikte vücudunuz ve kendinize güveniniz artık çok daha iyi olacak.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın