Lazerle Leke Tedavisi Yaptıranların Yorumları

Yorumlar;

 • Ayten Gülbahar

Sizler de benim gibi cilt lekelerinden aşırı derecede rahatsız iseniz yorumumu dikkatlice okumanız gerekmektedir. Ultraviyole ışınlara ve güneş ışınlarına aşırı derecede maruz kalmamdan dolayı cildimde belirli bölgelerde cilt lekeleri oluşmaya başladı. Cilt lekelerinden kurtulmak için en yakın polikliniğe başvurdum ve tedavi yöntemleri arasında yer alan lazerle leke tedavisi uygulamasını yaptırdım cilt üzerindeki lekeler tamamen silindi ve cilt daha az tahriş oldu.

 • Sinem Çifçi

Cildim üzerinde bulunan sivilce lekeleri ve doğum lekeleri için lazer tedavisi yaptırmaya karar verdim. Tedaviye başlamadan önce lekenin ciltte daha fazla yayılmaması için bitkisel cilt bakım kremleri kullandım fakat bazı durumlardan dolayı işe yaramadı. Medikal çözümlere başvurdum ve cildi daha az tahriş eden lazer tedavisini yaptırdım ortaya çıkan sonuçtan kesinlikle çok memnunum.

 • Derya Kaya

Lazerle leke tedavisi uygulamasını bende sırtımda bulunan lekeler için yaptırdım. 3 seans olarak yapılan tedavi sonucunda kalıcı çözümler elde edildiğini açıkça görmüş oldum. Tedavi yaptıracak olan kişilere lazer tedavisini tavsiye etmekteyim.

 • Sunay Aydın

Kızlar merhaba, yüzümde bulunan lekeler için bu tedaviyi yaptırdım. ilk 1-2 gün gerçekten sıkıntılı geçiyor ama sonrasında oh be iyi ki yaptırdım diyorsunuz. cildinizdeki bütün lekeler neredeyse kayboluyor. ama tabi ki her konuda olduğu gibi doktor seçimi çok önemli. iyice araştırdıktan sonra yaptırmanızı öneririm.

 • Bahar S.

Yüzümde doğum lekeleri bulunuyordu. Lazer leke tedavisiyle çok şükür hepsinden kurtuldum. bundan önce denemediğim krem tedavi kalmamıştı. bu arada reklama girmesin  diye doktorumun ismini vermiyorum ama buradan kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim.

 • Lazerle Leke Tedavi Yorumları

Lazerle Leke Tedavisi Zararları

Cilt lekelerinin silinmesi için sıkça kullanılan yöntemler arasında yer alan lazerle leke tedavisi sisteminde bazı durumlarda olumsuz sonuçlar meydana gelmektedir. Bu olumsuz sonuçlar tedavi süreci için geç kalınma sonucunda oluşmaktadır. Lazer leke tedavisi uygulamasında lazer tedavisi zararlarına oldukça az rastlanmaktadır.

Lazer Tedavisi Fiyatları

Cilt üzerinde bulunan lekeler veya cilt hastalıkları için yapılan lazerle leke tedavisi siteminde tedavi ücretleri tedavi seanslarına bağlıdır. Leke tedavisinde tedavi süreci de fiyatı oldukça etkilemektedir. Lazerle tedavi sistemi önemli bir uygulama olduğundan dolayı dikkatli olunmalıdır bu nedenle lazerle leke tedavi fiyatları bazı durumlarda fazla olmaktadır. Seans başı ücretler 300 liradan başlamaktadır.

Lazerle Cilt Lekeleri Nasıl Tedavi Edilir?

Leke tedavi sistemlerinde sıkça kullanılan uygulamalar arasında yer alan lazer tedavi sistemi önemli bir işlem olduğundan dolayı uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Lazerle leke tedavisinde ilk olarak lekeden örnek parça alınır ve hangi leke tedavisi uygulanacağı belirlenir. Belirlenen tedavi uygulamasına göre de tedavi süreci bazı seans aralıkları ile düzenli bir şekilde yapılır.

Sizin de lazer ile leke tedavisi hakkında yorumlarınız mevcut ise yorum kısmından diğer okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

13 Yorum

 1. sare yeviz Reply

  şimdi tedavi için bir şey diyemeyeceğim. Fakat leke oluşumlarının önüne geçmek için yöntemlerim var benim. Doğrudan güneş ışınlarından uzak duruyorum. eğer güneş ışığına çıkmak zorundaysam kesinlikle koruyucu kremler sürüp çıkıyorum. boyun çevresine parfüm sıkmak da iyi değilmiş. parfümün üzerine güneş vurunca leke bırakabiliyormuş. ben gerçi sahte parfüm kullanıyorum ondan da olabilir.

 2. vetfak Reply

  ben de leke tedavisi yaptıracağım sanırım. cildimdeki lekelerin üstüne krem kullanıyorum. cocuklar ıcın olan 50 faktorluk kremlerden bunlar. bu sekılde olmuyor tedaviye başlayacağım sanırım

 3. aslı Reply

  leke tedavisinin fiyatları bana biraz pahalı geliyor. hem de duyduklarıma göre tam anlamıyla lekeyi yok etmiyorlarmış. sadece birkaç metre uzaktan bakıldığında belli olmuyormuş. ilk önce krem tedavisini sonra lazer tedavisini öneririm ben

 4. gülizar Reply

  benim de cildimde lekelerim mevcut. leke çıkartıcı krem öneriniz var mı?

  • sevginaz Reply

   ben bir yıl önce yaptırdım ve memnunum bence krem yerine direk lazer yaptırmalısın. uzman olan bir dermatolog tarafından işlemlerin sağlanırsa izlerin 2 ay içerisinde kendiliğinden yavaş yavaş geçiyor. 50 kuruş büyüklüğünde leke lekeydi her tarafım. krem kullanan arkadaşlarım var 6 aydır pek bir ilerleme kaydedemediler.

  • hakangil Reply

   medıcassol diye krem var eczaneden 5 liraya temin edebilirsin. lazere o kadar para vermene gerek. bu krem senin işini görecektir.

 5. özge Reply

  offff offf ben de bu güneş lekelerinden çok müzdaribim. son 1,5 yıldı elmacık kemiklerimin çevresinde benek benek lekeler var. bunlardan nasıl kurtulurum arkadaşlar

 6. ecrinnaz Reply

  omuz bölgemde güneş lekeleri var bunları geçirmenin bir yolu var mı ? lazerle tedavi olsam geçer mi

 7. samet Reply

  doktorum bana contractubex yazdı son 1 aydır kullanıyorum ve çok çok çok memnunum. lekelerim yavaş yavaş rengi açılıyor. sanırım 10 güne kalmaz tamamen düzeleceğim

 8. RUKİYE Reply

  Arkadaşlar lütfen bu söylediklerimi ciddiye alın leke tedavisi diye bir şey yok yok yok😢 çünkü gerçekte ben 35 yaşındayım ve yaklaşık 15 yıldır Yüzümdeki lekeler için gitmediğim Dermatoloji uzmanı kullanmadığım hem kimyasal hemde kozmetik ürünler kalmadı 😢kullandığım ilaçlar hazır Yüzümdeki tüyleri çoğalttı 😢bide onla uğraşmak zorunda kaldım yine bölgenin en iyi uzman doktorun gittim tüyler için lazer e başladı ve hiç bir faydası da olmadığı gibi en sonunda yüzümü tamamen yaktı 😢artık pes ettim güneş kremi dışında hiç bir şey kullanmıyorum ve kendimi doğayı bıraktım çünkü anca o iyileştirecek başka kimse deyil ben artık buna inanıyorum çünkü kuruyan bir ağac dibinden ışkın veriyorsa benimde yüzüm bir gün iyileşecek sık sık hamama gidin bol bol su için ve güneşten korkmayın kreminizi sürün güneşte gezin.Bakın köy hatunlarına ne kadar canlı ciltleri var hemde her gün kremsiz güneşin altındalar doğadan kaçmayın doğanın içinde olun bütün ilaçlardan çok çok daha fayda sağlayacaktır 😍kesinlikle yüzünüzede lazer yaptırmayın çook pişman olursunuz ben yaşadıklarımı anlattım hepinize geçmiş olsun

 9. Gamze Reply

  Rukiye hanim mrb hangi lazeri yaptırmıstıniz ve şuan lekeleriniz ne durumda acaba şuan bir tedavi ve ya krem kullanıyormusunuz

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın