Lazer Epilasyonu Erkeklerde de Tüm Vücutta Yapılabiliyor.

lazer epilasyonu erkek tüm vücut

Lazer epilasyonu değince akla sadece kadınlar gelmez. Son zamanlarda erkeklerin çok sıkça başvurduğu yöntem olan lazer epilasyonu sadece koltuk altı ve genital bölge değil vücüdun tamamında da uygulanabiliyor. İki çeşit lazer işlemi erkeklere de uygulanabiliyor. İğneli ve epilasyon ile lazer epilasyon. Lazer epilasyonu erkeklerde tüm vücutta çıkmama garantili yapılabilmektedir ve toplamda 30 seansa varan uygulamalar vardır.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Hakkında Bilgiler

Bu kapsamda geliştirilen tekniklerle insan vücudunda ki tüylerden birkaç seansta artık kurtulmak çok basit…
Lazer epilasyonu erkeklerde tüm vücut olarak uygulanırsa yaklaşık 10 seanslık bir işlem gerekmektedir. Bu 10 seanslık işlem ortalama 3bin tl ile 4 bin tl arasında yapılmaktadır. Son kur olayları ile birlikte bu fiyatlarda oynama olabilir. Bu arada kalça ve kasık tüyleri haricinde bu işlem yaptırılırsa fiyatda 500 liralık bir indirim sağlanacağını da unutmayınız.
İğneli lazer epilasyonunda ise seans sayısında 3 kata kadar azalma yapılır. Bu durumda fiyat da artma görülmez. Yapılan estetik ameliyatları kapsamında taksit imkanlarının da size sunulduğunu bildirmekte fayda var. Doğru sağlık kuruluşu ve estetik merkezleri ile sizde tüy alma sıkıntılarından ve rahatsız edici tüylerden kurtulabilirsiniz.
Lazer epilasyonu erkek fiyatları ise dolar kuruna rağmen hala 3500 seviyesinde gözükmektedir. Kişiden kişiye farklılık genelde yoktur ve söylenen fiyat tüm vücut için verilmektedir. Bunun yanı sıra istekler için se merkezde fiyatlandırılma yapılmaktadır.
Erkeklerde aze epilasyonu için sorulan sorulardan bitanesi de genital bölge çevresinde uygulanabilirlik. Bu konuda her hangi bir sıkıntı olmadığını ve vücudunuz üzerinde her hangi bir yerde ki tüylerinizin seanslar sonunda tamamen yok olacağı şekilde estetik işlemlerin uygulandığını yeri gelmişken hatırlatmak isteriz. Lazer epilasyonu erkek ve kadın için aslında farklılık az olsa da erkeklerde tüylenme fazla olmasından kaynaklı daha uzun ve ayrıntılı yapılmaktadır.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın