Karın Germe Ameliyatı Sonrası Hamilelik

Günümüzde en fazla yapılan karın germe ameliyatları toplum içinde bilinen birçok yanlışın kurbanı olmaktadır. Karın germe ameliyatından sona kilo alınmaz veya karın germe ameliyatı sonrası hamilelik tehlikelidir gibi inanışlar karın germe ameliyatı yaptırmak isteyen kişileri huzursuz etmektedir.

Karın germe ameliyatından sonra hamile kalmak kesinlikle anne ve bebek için hiçbir tehlike oluşturmamaktadır. Karın hamilelikten sonra eski haline gelerek kısa bir sürede kendisini toparlar. Kilo alımı veya sarkma olduğunda da tekrardan karın germe ameliyatı yapılarak karın toparlanabilir.

Estetik ameliyatların çok fazla başvurulur olması son zamanlarda estetik çeşitlerini de gündeme getirir oldu. Birçok estetik ameliyat ve estetik işlem sırasında acı çekildiği söylenerek kişilerin gözleri korkutulmaya çalışılmaktadır. Fakat çoğu estetik işlemde ve ameliyatta kesinlikle acı hissedilmemektedir.

Karın Germe Ameliyat Fiyatları

Karın germe ameliyatlarının fiyatları için bir tek fiyat vermek mümkün değildir. Her kişi için ayrı işlemlerden geçirilerek yapılan karın germe ameliyatları fiyatları hastaların hepsine farklı farklı verilmektedir. Fazla yağ birikimi olanlardan ilk önce alınan yağlardan sonra yapılan karın germe işlemleri daha sonradan genişleme göstermez.

Güzelleşmek isteyen bayanların tercihi olduğu kadar göbek çıkıntısından kurtulmak isteyen erkeklerin de tercihi olan karın germe ameliyatları son zamanlarda erkekler tarafından da tercih edilir oldu. Kendini fit isteyen erkekler doktorlara başvurarak karın germe ameliyatı olma hususunda kararlar veriyor.

Estetik Ameliyatlar Nelerdir?

Vücudun her yerinde kişinin iyi bulmadığı uzuvları üzerinde estetik ameliyatlar yapılabilir. Estetik ameliyat ve esteki girişimlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunların bazıları ameliyat kapsamında bazıları da estetik işlemler kapsamındadır. Estetik ameliyat çeşitleri nelerdir? Estetik ameliyatlara neden gerek duyulur? En fazla yapılan estetik ameliyatlar nelerdir?

  • Yüz şekil bozukluklarında, yüz gerdirme
  • Göbek sarkmalarından dolayı yapılan, karın gerdirme ameliyatları
  • Çok büyük memeler için yapılan, meme küçültme ameliyatları
  • Travmalardan sonra oluşan burun eğrilikleri, burun estetiği ameliyatları
  • Göz kapağı sarkmasından dolayı yapılan, göz kapağı estetik ameliyatı
  • Yüz ve alında oluşan kırışıklıkları gidermek için, kırışık giderme ameliyatı

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın