Vaser Lipo Yaptıranların Yorumları

Eğer ki siz de popoya yağ transferi yaptıranların yorumları veya vaser lipo yorumları hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Estetik yorumları için doğru yerdesiniz.

Esma SERT – Roma – İstanbul

Ben henüz yaptırdığım cerrahi operasyonun etkisindeyim. Hala güzel görünüme kavuşma düşlerimin peşinde ilerliyorum. Ameliyat yaptıralı 3 gün geçti. Şu anda biraz daha iyiyim. Ben alt ve üst karın, vaser lipo uygulaması yaptırdım. Bu operasyon benim açımdan oldukça zor geçti. Narkozu vücuduma almak beni çok zorladı. Güzel görünmenin kolay bir iş olmadığını popoma yağ transferi yaptırırken anladım. Doktor ve hastane seçmek kısımlarında da sizlere tecrübelerimi paylaşacağım. Merak eden bayan arkadaşlarım varsa bu yazıyı yer imlerine eklesinler sürekli buradan güncelleme yapacağım.

Vaser lipo için doktor seçimi

Ben yurtdışında ikamet ediyorum. Bu yüzden araştırmalarımı sürekli internet üzerinden yaptım. Türkiye’ye gelip doktorlar ile birebir görüşemiyordum. En sonunda Türkiye’ye geldim. Bazı doktorlar ile görüştüğümde muayene ücreti için 250 TL istediklerini öğrendim. Eğer ameliyat olursam ameliyat ücretinden o 250 lirayı düştüğünü söylüyorlardı. Ben de hiçbir şey bilmeden 250 lira vermek istemedim açıkçası. Başka doktorlar aramaya başladım. İstanbul’da iki tane doktor buldum muayene için ücret istemiyorlardı. Ameliyat için görüştüğümde 9 bin lira fiyat çıkardılar. Bu fiyat 3 bölge için geçerliydi. Vücudumun 3 bölgesine lazer lipo yapacaktı ve popoma yağ transferi yapacaktı. Ben fiyatın daha fazla olacağını düşünüyordum. Oradan da çıkıp başka doktorlar ile de görüşmek istedim. Ali isimli bir doktor ile görüştüm. Oranın fiyatı biraz daha uygun gelmişti. Ali hocam bana oldukça samimi davranmıştı ve farklı hastaneler için farklı fiyatlar çıkarttı. Ben de en ucuz olan hastanede estetik olmak istedim. Hastanedeki çalışanlar ve Ali hocam bana ellerinden gelen bütün yardımı yaptılar.

vaser lipo yorumları

Estetik operasyonu nasıl geçti?

Benim 1,70 boyum var ve 60 kilodayım. Bu kilo ile estetik operasyonuna girdim. Aslında fazla kilom yoktu fakat simetrik olarak vücudum güzel görünmüyordu. Bacak bedenim 36 iken üst kısmım 39du. Ali hocam bedenimden 4 kilo kadar yağ aldı. Ali hoca tabi bir şok olmuştu. Sonra popoma yağ transferi ettiler. Vücudumda çok belirgin olmamakla beraber morluklar var. Bu gün estetik operasyon sonrası 3’ncü günüm. Operasyon sonrası üçüncü günde 59,6 kilo çıktım.

Popoya yağ transferi sonrası

Sabah saat 8 sularında Ali hocam ile anlaştığımız hastaneye gittim. Ali hocam bana söylediği saatten önce ordaydı be hiç beklemedim. Operasyon öncesinde ameliyat elbisesi giydim. Ameliyat elbisemin altında sadece iç çamaşırlarımın kalmasını istediler. Üstümü giydikten sonra hocam gelip resimlerimi çekti. Resimlerimi çekerken bir yandan da aklıma takılan soruları sormaya devam ediyordum. Ali hoca da beni rahatlatırcasına sorularımı cevaplıyordu. Fotoğrafların çekilmesinden sonra saat 10 sularında operasyona başlayacaktık.

Operasyonun yaklaşık 1,5 saat kadar süreceğini söylediler. Fakat odaya çıkıp saate baktığım 3 saat sürmüş. Narkozun etkisinden uyandığımda çok kötüydü. İnanılmaz bir hal alıyorsunuz. Mide bulanması beni öldürdü. Operasyonun sonrasında ilk iki gün oldukça zor. Eve geldiğimde her ayağa kalktığımda başım dönüyordu. Ali hoca ile görüştüğümde alkol koklarsam geçeceğini söyledi. Aynen de öyle oldu her ayağa kalktığımda alkol kokluyordum.

Bu yazı altından sürekli deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşacağım.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

5 Yorum

 1. izmirli jojuk Reply

  ben de operasyon sonrasında bi baş dönmesi yaşamıştım. ama çok çok çok memnunum

 2. Merve Ekinci Reply

  Kim bu Ali hoca bana yardımcı olabilir misiniz?

 3. Duru Reply

  Arkadaslar bu sabah vaser lipo karin bel popoya transfer yaptirdim suan hastanedeyim. Ali doktorum odemlerim var evet spor yapipta kasin agtimasi gibi bir agri var bugun ameliyat oldum hareket kisitligi az var ama 1 de ciktim ameliyattan aksam 10da kafede oturup bir cay ictim. Ali hoca 2. Operasyknumu yapti kendisi cok tecrubeli ve olmayacak ise girmryen bi doktor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Yurt disindan birsuru hastasi var.. kac operasyonunu gordum. Bir kere gorusun yaptiracaksaniz derim.

 4. Çiğdem Reply

  Vaser liposuction yaptıran arkadaşlar hepinize merhaba. Hepinize geçmiş olsun. Karın ve uyluk bölgesindeki yağlar Vaser liposuction ile alındıktan sonra, yağ alınan bölgede dalgalanma veya engebe oluyor mu yoksa doktorların iddia ettikleri gibi sıkı ve düzgün bir karın ve bacaklar mı oluyor ? Bu konudan kimse bahsetmemiş, ne olur bu konuda lütfen kesin bilgi verin.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın