Popo Estetiği ve Popo Dikleştirme

Kalçalar kadınların dikkat ettiği ve güzel görünümüne dikkat ettiği en önemli bölgelerden biridir. Pek çok kadın giydiği kıyafetin altında dolgun ve dik görünümlü bir kalçayı arzu etmekte ve bunun için çabalamaktadır. Fakat bu durum sadece kadınlar için değil günümüzde küçük kalçalı erkekler de dolgun ve güzel kalçalara sahip olmak istemektedirler. Bu bağlamda karşımıza kalça estetiği çıkmaktadır.

Kalça estetiği yöntemleri nelerdir?

Temel olarak değerlendirecek olursak kalça estetiği yöntemleri üçe ayrılmaktadır. Daha büyük ve dolgun kalçalara sahip olmak isteyenler temel bu üç yöntemden birini kullanarak istedikleri görünüme kavuşabilirler.

Bu üç temel kalça estetiği yöntemi şunlardır;

  • Kalça dolgunlaştırma ve biçimlemdirme, popo estetiği
  • Popo sıkılaştırma ve dikleştirme
  • Popo kalça küçültme

İsteğe bağlı olarak bireyler popo sıkalaştırma ve dikleştirme yöntemini ve yahut hem popo sıkılaştırma ve dikleştirme hem de kalça dolgunlaştırma ve biçimlendirme yöntemini kullanarak daha dolgun ve biçimli kalça görünümüne sahip olabilirler.

Ameliyat öncesi

Kalça dikleştirme- büyütme ve bunun gibi estetik görünüme kavuşmak için bireylerin küçük bir operasyondan geçmeleri gerekir. Tüm ameliyatlarda uyulması gereken kurallar gibi popo estetiği ameliyatı öncesinde de üç hafta öncesinden sigara ve aspirini bırakmak gerekir.Son bir haftada ise kanı sulandırması muhtemel ilaçların kullanımının bırakılması gerekir.

Anestezi süresi ve kullanılan yöntemi

Ameliyatlar hepimizin bildiği gibi genel ve lokal anestezi altında yapılmaktadır. Popo dikleştirme,sıkılaştırma, biçimlendirme yani kalça estetiğin de genel anestezi uygulanmaktadır.

Kalça estetiği öncesi ve sonrası

Kalça estetiği öncesindeki görünümünüz kalça estetiği sonrasında inanılmaz derece değişmiş ve istediğiniz sonucu elde edebilecek durama gelmiş olacaktır. Önceki haliniz yani cılız küçük ve şekilsiz kalçanız ameliyat sonrasında daha biçimli ve düzgün bir görünüme sahip olacaktır.

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın