Popo Dikleştirme Yaptıranların Yorumları Nasıl?

Son yıllarda sıkça başvurulan estetik ameliyatlardan biri de popo dikleştirme estetiği diğer bir tabirle popo şekillendirme ameliyatlarıdır. Bilakis yaz mevsiminin yaklaştığı günlerde kadınların görünüşlerine de olan özenleri biraz daha artar.

Denize ve havuza girebilmek için yaptıkları hazırlıkların yanı sıra bir de bikini ya da mayo içinde daha alımlı daha güzel daha kendine güvenli olmak için popo dikleştirme estetiği kadınların ilgisini bu durum her geçen yıl daha da çok çekmeye başladı. Kadınlarda yuvarlak hatlar ve sıkı kalçalar güzelliğin sağlam sembolleri arasındadır.

Bu nedenledir ki düz kalçalara sahip kadınlar popo estetiği yaptırmak istiyor mu diye düşünüldüğünde cevabımız hiç şüphesiz ki evettir. Yuvarlak ve düzgün kıvrımlara sahip dik kalçalar vaadiyle en sık başvurulan estetik operasyonlardan biri de popo dikleştirme estetiğidir.

Popo Estetiği Olmanın Şartları Nelerdir?

Popo dikleştirme estetiği yaptıran pek çok kişi bu operasyondan memnun kalmıştır ve arkadaşına da bu durumu tavsiye etmiştir. Popo estetiği olmak için kişinin vücudunda bulunan yağ dokularının yeterli miktarda olması gerekiyor. Popoya ne kadar yağ enjekte edilecekse o kadar yağ doku alımı gerçekleşir.

Vücudun başka bir alanında olan fazla yağlardan alınır ve direk popoya enjekte edilir. Sağlık açısından vücudun bir bölgesinden alınan ve popoya konan yağ dozajının 300 ila 400 cc’yi geçmemesi gerekir.

Popo Estetiğinde Hangi Yöntemler Kullanılıyor?

Günümüzde sıkça kullanılan kök hücre tedavi yöntemi ile popo dikleştirme estetiği yapılmaktadır. Yani popoya eskisi gibi sadece yağ dokuları konmuyor aynı zamanda da yağ dokularının yanında bulunan hücrelerde konuluyor.

Bu da daha dolgun, daha dik, daha yuvarlak popolar oluşmasını sağlıyor. Ayrıca popoya konan bu hücreler; istenildiği zaman müdahale edilip hücrelere ve başka dokulara çevrilebiliyor. Böylelikle işlemin kalıcılığı elde ediliyor.

Popo Estetiğinde iz Kalır Mı?

Bilinenin aksine popo dikleştirme estetiğinde iz kalmaz ve bu sebeple operasyon uygulanan kişi bu durumdan oldukça memnundur.  Popo dikleştirme estetiğinde sadece yağ enjekte edilmektedir. Dolayısıyla da popo estetiği işlemi sonrasında da herhangi bir ameliyat izi kalmaz.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın