Kalça Estetiği Öncesi Ve Sonrası Aşamaları Nelerdir?

Kalçaları küçük ya da sarkık kadınlarda, kendi yağ dokusu yardımıyla ya da popo protezleri yardımları ile poponun büyütülmesi ya da dikleştirilmesi kalça estetiği işlemleridir.

Kalçada oluşan herhangi bir problemle ilgili operasyon maksatlı gelindiğinde en son görüntü elde edilir ve görüntüleme sistemleriyle birlikte bilgisayar ortamına aktarım gerçekleştirilir. Sonrasında ise hastanın istediği ve hastaya en uygun olan değişiklikler operasyon öncesi ve sonrası olacak şekilde yaklaşık değerlerle görmesi sağlanır.

Kalça Estetiği Operasyonu Öncesinde Yapılması Gerekenler

Hasta kalça kemiği estetiği operasyonu uygulanmadan önce daha öncesinde geçirdiği bir önemli hastalığı, ameliyatı ya da düzenli olarak kullandığın ilaç olup olmadığı kontrol edilir. Eğer bu durumlardan biri söz konusuysa bunu hasta operasyon öncesinde doktora bildirmelidir.

Hasta Aspirin gibi kan sulandıran ilaçları kesinlikle kullanmamalıdır. Kullanım sağlandığı durumlarda da doktor ile bu konu konuşulup ameliyat öncesinde ilaç kullanımı sonlandırılmalıdır.

kalça estetiği görünümü

Kalça Estetiği Operasyonu Esnasında Neler Yapılmalıdır?

Kişi operasyona karar verip kalça estetiği olduğu esnasında operasyonun uygulanacak olan bölgeye göre doktor; kişiye uygun bir ödem (şişlik) ve morluk önleyen ilaçlar vermelidir. Uygulanacak kalça estetiği ameliyatı öncesinde ve ameliyat esnasında tüm bu işlemler muhakkak ki uygulanmalı ve operasyon bu şekilde başlamalıdır.

Kalça Estetiği Operasyonu Nasıl Olmaktadır?

Kalça estetiği operasyonu olacak olan kişiye uygun bir sağlık kuruluşunda genel anestezi uygulanarak operasyon gerçekleştirilir. Genel olarak operasyon süresi 1 ila 2 saattir.

Kalça Estetiği Operasyonu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kalça estetiği operasyonuna girecek olan kişi işlem uygulanmadan önce anestezi uzmanları ile görüşmelidir. Kalça estetiğinde popo büyütme ve ya popo küçültme işlemlerinden sonra ağrı olmaması sağlanacaktır.

Kalça estetiği operasyonu uygulanacak kişi 1 gün süreyle operasyonun gerçekleştiği sağlık kuruluşunda kalmalıdır.

Kalça Estetiği Operasyonu Sonrası

Uygulanacak kalça kemiği estetiği sonrasında ne olur diye düşünenler; eğer ki ameliyat yağ enjeksiyonlarıyla yapıldıysa kontroller operasyonun gerçekleştiği günden sonra 3.  gün ve 20. günde ayda bir olacak şekilde düzenlenir. Ayıca uygulanan operasyonun sonrasında banyo yapmakta bir sakınca bulunmamaktadır.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın